Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 348 προϊόντα.
Εφεδρική ισχύς 8800mah 10400 Mah Μίνι φορητές συσκευές Εισδοτική τάση 220V 110V
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Τεχνολογία: | 220v 110v |
8000-12000mah Mini Ups 19V Router Ups Προστασία από βραχυκύκλωμα
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-12000mah |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
DC1018P Mini Ups 20000mah για Router και WiFi Αντένα 18W 36W
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το κατά την φόρτιση, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Πολλαπλή |
| Σχήμα: | Δοκιμαστική μονάδα: |
18W 36W φορητό μίνι UPS 12V DC 8800mah-10400mah Για μικρές συσκευές
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
| Βάρος: | 0.4kg |
18650 2-4PCS 8800mAh-10400mah Ηλεκτρονικά κυκλώματα ηλεκτρικής ενέργειας για δρομολογητή και μονέμ
| Εισαγωγή: | 100~240V/50~60Hz |
|---|---|
| Ποσότητα/Διέκταση της μπαταρίας: | Επιλέγεται 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah |
| Σχήμα: | DCL1018C |
DCL1018C UPS αδιάλειπτη παροχή ρεύματος Εισαγωγική τάση 220v 110v
| Βασικοί παράγοντες που πρέπει να εξετάσουμε: | Δυνατότητα ισχύος, Χρόνος αντιστάθμισης της μπαταρίας, Σχήμα κύματος εξόδου και ποιότητα ισχύος, Δια |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το κατά την φόρτιση, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Πολλαπλή |
| Τεχνολογία: | 220v 110v |
18W ισχύς εξόδου μικρές μονάδες μπαταρίας 8800-10400mah
| ρεύμα εξόδου: | 1 έως 8A |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα στις εφαρμογές δρομολογητών: | Παρέχει βραχυπρόθεσμη υποστήριξη ενέργειας έκτακτης ανάγκης, προστατεύει τον δρομολογητή από ανωμαλί |
| Βάρος: | 0.35 κιλά |
Μίνι Ηλιακό UPS Μίνι DC UPS 8800mah Για τροφοδοσία τροφοδοσίας δρομολογητή και μοντέμου 18W
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τύπος: | Εφεδρική μπαταρία 8800mah Μίνι Ηλιακές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρ |
| Δύναμη εξόδου: | 18w |
Μίνι UPS 220v Κβαντική Μίνι UPS 12v Για Wifi Router 5VDC/9VDC/12VDC
| Η φόρτιση και η συντήρηση της μπαταρίας: | Βεβαιωθείτε ότι η μπαταρία Mini UPS είναι πλήρως φορτισμένη πριν από την εγκατάσταση. |
|---|---|
| Ποσότητα/Διέκταση της μπαταρίας: | Επιλέγεται 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah |
| Παρακολούθηση και προειδοποιήσεις: | Ορισμένες μονάδες Μίνι UPS προσφέρουν λειτουργίες διαχείρισης δικτύου για την παρακολούθηση της κατά |
8800mah Μίνι UPS Φορητό UPS για Wi-Fi Router POE15V/24V έξοδος
| Σχετικά με το χρόνο εκτέλεσης: | Καθορίστε πόση διάρκεια λειτουργίας χρειάζεστε για τον δρομολογητή WiFi σας κατά τη διάρκεια διακοπή |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18w |
| Εφαρμογή: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, διαστρεβλωτής, POE, δίκτυο |


