Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 348 προϊόντα.
26w 52w 10400mah 14000mah Μίνι DC UPS 12V 5V 9V Ups για Router και Modem
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το κατά την φόρτιση, Εύκολο στη μεταφορά, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Πολλαπλή έ |
| Πεδίο λειτουργικής θερμοκρασίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
Φορητό Μίνι DC UPS 26w 52w 5V 9V 12V 24V έξοδος UPS παροχή ενέργειας έκτακτης ανάγκης
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Χρώμα: | Μαύρο |
18W Μίνι UPS Χρήστης Αντικατάστατες 9V DC Ups Για αδιάλειπτη παροχή ενέργειας
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups για Wifi Router και Modem 18W |
| Βάρος: | 0.4kg |
2200mAh*4 μπαταρία λιθίου Wifi Router Ups 9v για POE με χωρητικότητα 10400mAh
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C-40°C |
| Περιοχές εφαρμογής: | Τηλεπικοινωνίες, Βιομηχανική αυτοματοποίηση, Ασφάλεια και παρακολούθηση, Μεταφορές, Πληροφορικές τεχ |
DC Mini Ups 18W 9v Wifi Router Ups με παροχή ισχύος εξόδου POE
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1 έως 8A |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah 10400mah |
110v 220v Εισερχόμενη τάση DC Mini Ups με POE και χωρητικότητα μπαταρίας 10400mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah 10400mah |
| Κύρια χαρακτηριστικά: | Σύνθετος και ελαφρύς σχεδιασμός, αυτόματη μετάβαση στην ισχύ μπαταρίας, προστασία από υπερφόρτωση, β |
DC Mini Ups 8800mah 9v Router Ups για WiFi Router ρεύμα εξόδου 1A 2A
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Κύρια χαρακτηριστικά: | Σύνθετος και ελαφρύς σχεδιασμός, αυτόματη μετάβαση στην ισχύ μπαταρίας, προστασία από υπερφόρτωση, β |
| Συνήθεις εφαρμογές: | Προσωπικοί υπολογιστές, οθόνες και εξοπλισμός δικτύωσης σπιτιών/μικρών γραφείων, συστήματα ασφαλείας |
Μίνι Υψηλότερες Ηλεκτρική Ενέργεια 110v 220v DC Υψηλότερες Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Η
| Όνομα προϊόντων nameProduct: | μίνι UPS |
|---|---|
| Συνήθεις εφαρμογές: | Προσωπικοί υπολογιστές, οθόνες και εξοπλισμός δικτύωσης σπιτιών/μικρών γραφείων, συστήματα ασφαλείας |
| Τύπος προϊόντος: | Μίνι Υψηλότερες Ηλεκτρική Ενέργεια 110v 220v DC Υψηλότερες Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικ |
10400mah 8800mah DC Ups 5v τροφοδοσία για Wi-Fi Router και Modem
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups για Wifi Router και Modem 18W |
| Σχήμα: | Δοκιμαστική μονάδα: |
Αδιάλειπτη παροχή ρεύματος DC Ups Poe για Wifi Router DC1018P 10400mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18w |
| Βασικά Οφέλη: | Προστατεύει ευαίσθητα ηλεκτρονικά, διατηρεί τη συνέχιση της επιχείρησης και την ακεραιότητα των δεδο |


