Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 348 προϊόντα.
18W 36W Μίνι Poe Ups Φορητές Μίνι DC Ups Για Wifi Router ρεύμα εξόδου 1A/2A
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Διαδικτυακά |
| εγγύηση: | 1 έτος |
Εξόδου ισχύος 18W 36W Mini Poe DC Ups για την προστασία και τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας οικιακών ηλεκτρονικών συσκευών
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
Μίνι UPS POE Πολυλειτουργικό Mini DC Ups 10400mah OEM ODM
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV IP, δρομολογητής, διακομιστής, POE |
| FAQ: | Ετικέτα: HKIVI, Αριθμοί μοντέλων: UPS1018, UPS1036, Προέλευση: Κίνα, Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: |
HKIVI 10400 Mah Mini Portable Ups Mini DC UPS για μοντέλο IP κάμερα CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Διαδικτυακά |
| Βάρος: | 0.4kg |
Συμπληκτικό Μίνι DC UPS On Line Μίνι DC UPS 5V 9V 12V UPS Για επείγουσα υποστήριξη ενέργειας
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
8000MAH-10400MAH χωρητικότητα μπαταρίας φορητό Μίνι DC UPS για το POE που υποστηρίζεται από δρομολογητή
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Κλειδιά: | Μίνι UPS POE, Μίνι UPS για Wifi Router 9V, Μίνι UPS για Modem και Router |
Συνεχής πύλη POE 10400mah Μίνι φορητές πύλες 12v τροφοδοσία
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | DC POE Port 10400mah Mini Dc Ups για Wifi Router 12v τροφοδοσία |
| Ποσότητα μπαταρίας/δυναμικότητα: | 1800mah-2600mah*4 Επιλεγμένο |
Υποστήριξη μετατροπέα Mini Dc Ups 12v Για WiFi Router 8800mah Η μπαταρία Εφεδρική ισχύς
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | Υποστήριξη μετατροπέα Mini Dc Ups 12v Για WiFi Router 8800mah Η μπαταρία Εφεδρική ισχύς |
| Ποσότητα μπαταρίας/δυναμικότητα: | 1800mah-2600mah*4 Επιλεγμένο |
110v 220v Εισερχόμενη τάση Mini Dc Ups 8800mah Λυθίου μπαταρία 5V 9V 12V
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | 110v 220v Εισερχόμενη τάση Mini Dc Ups 8800mah Λυθίου μπαταρία 5V 9V 12V |
| Διαχείριση και παρακολούθηση: | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και διαμόρφωση μέσω Ethernet, USB ή ασύρματης σύνδεσης |
36W Ηλεκτρική ισχύς Mini Dc Ups Ηλεκτρική ενέργεια για Wifi Router 8800mah 10400mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | 36W Ηλεκτρική ισχύς Mini Dc Ups Ηλεκτρική ενέργεια για Wifi Router 8800mah 10400mah |
| Ποσότητα μπαταρίας/δυναμικότητα: | 1800mah-2600mah*4 Επιλεγμένο |


