Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 348 προϊόντα.
Poe 10400mah Mini Dc Ups για το Router Σταθερή τροφοδοσία μπαταρίας Υποστήριξη 220v 110v
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah/10400mah |
| Δύναμη εξόδου (μέγιστη): | 18W/36W |
DC Mini Ups 12v 9v 0.6a Router Ups για το Modem Δύναμη τροφοδοσίας 10000mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου (μέγιστη): | 18W/36W |
| Τεχνολογία: | 220v 110v |
DC1036P Εφεδρική μπαταρία για Mac Mini Ups 10400mah Αδιάλειπτες πηγές ρεύματος
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Ποσότητα/Διέκταση της μπαταρίας: | 2200mAh*4 ((μπαταρία 2200 λιθίου) Ή 2000mAh*4 ((LiFePO4) ((1800mah-2600mah επιλεγμένο) |
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το κατά την φόρτιση, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Πολλαπλή |
8800mAh / 10400mAh χωρητικότητα μπαταρίας Οικιακό δρομολογητή για μονέμ και δρομολογητές
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Ποσότητα/Διέκταση της μπαταρίας: | 2200mAh*4 ((μπαταρία 2200 λιθίου) Ή 2000mAh*4 ((LiFePO4) ((1800mah-2600mah επιλεγμένο) |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
2000mAh*4 LiFePO4 Mini Ups για τροφοδοσία τροφοδοσίας δρομολογητή και κεραίας Wifi
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Σχήμα: | Δοκιμαστική μονάδα: |
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το κατά την φόρτιση, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Πολλαπλή |
Εφεδρικό ρεύμα Μίνι υπολογιστές για δρομολογητή και Wifi κεραία 8800mah 10400mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Ποσότητα/Διέκταση της μπαταρίας: | 2200mAh*4 ((μπαταρία 2200 λιθίου) Ή 2000mAh*4 ((LiFePO4) ((1800mah-2600mah επιλεγμένο) |
| Δύναμη εξόδου (μέγιστη): | 18W/36W |
19v Δρομολογητής UPS 10400mah 8800mah Μικρές μονάδες για το σπίτι Μόντεμ IP κάμερα CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Τύπος: | 18w 36w Backup Power Mini Ups 9v για Router και Modem 10400mah 8800mah |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
Εφεδρική τροφοδοσία 10000mah 8000mah Mini Ups Για Wifi Router και Modem οικιακή χρήση
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
| Σενάρια εφαρμογής: | Ρουτέρ Mini UPS: συνηθισμένα γραφειακά περιβάλλοντα ή μικρά δίκτυα υπολογιστικών δωματίων, UPS διακο |
Εισαγωγή 85-265Vac/50-60Hz Mini Ups για Wifi Router 10000mah 20000mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
| Εφαρμογή: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, διαστρεβλωτής, POE, δικτύωση |
Μίνι Ups Εφεδρική μπαταρία για Wi-Fi Router 20000mah με μπαταρία LiFePO4
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
| Σχήμα: | Δοκιμαστική μονάδα: |


