Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 348 προϊόντα.
8000mah-20000mah Μικρό UPS Εφεδρική ισχύς για το μόντεμ και το δρομολογητή
| Ονομασία προϊόντος: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Εφεδρική ισχύς Μικρό μέγεθος 10400mah 18w |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Ιδανική για χρήση σε σπίτια, μικρά γραφεία και σε άλλες παρόμοιες εγκαταστάσεις όπου μια σταθερή σύν |
| Συσκευασία και ναυτιλία: | Συσκευασία: Μίνι UPS για συσκευή Wifi Router, προσαρμογέα ρεύματος, καλώδιο USB, εγχειρίδιο χρήστη.Δ |
OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Εφεδρική ισχύς Ηλιακή χωρητικότητα Μίνι UPS Για WiFi Router 0,4KG
| Ονομασία προϊόντος: | OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Εφεδρική ισχύς Ηλιακή χωρητικότητα Μίνι UPS Για WiFi Router 0,4KG |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000mah 8800mah 14000mah |
12V DC UPS για Router με Poe 8800mah 10400mah 12000mah
| Ονομασία του προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, εκτροπέας, ποτ. |
5VDC/9VDC/12VDC Ups Εφεδρική ισχύς USB Poe Mini Dc Router Ups 10400mah 18w
| Ονομασία του προϊόντος: | Εφεδρική ισχύς UPS |
|---|---|
| FAQ: | Το εμπορικό σήμα αυτού του προϊόντος είναι HKIVI. Οι διαθέσιμοι αριθμοί μοντέλων είναι UPS1026 και U |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
Mini Ups 12v 2a 18w 10400mah 20800mah Wifi Router Bms 5v 9v 12v Dc έξοδος
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 10400mah 20800mah |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
MINI DC UPS 12V 8800mah 10400mah 5V 9V 12V Mini Ups Εφεδρική ισχύς για Wi-Fi Router
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (μίνι-up για δρομολογητή wifi 9v, μίνι-up για δρομολογητή και μονέμ, μίν |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
Μίνι UPS 12V ισχύς εξόδου 24W για Wifi Router Μίνι UPS 12v 5v 9v
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C --40°C |
Αδιάλειπτες πηγές ηλεκτρικής ενέργειας 2400 Wh
| Χρώμα: | Μαύρο |
|---|---|
| Σύνθετο και μοντελοποιημένο σχεδιασμό: | Τα σύγχρονα συστήματα UPS έχουν σχεδιαστεί για την αποδοτικότητα του χώρου |
| Εφαρμογή: | Οικιακή συσκευή |
2400 Wh Ηλεκτρική Ενέργεια Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS με καθαρή έξοδο κύματος sinus
| Δύναμη παραγωγής (ανώτατη): | 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
| Τύπος μπαταρίας: | Πυροσβεστική μπαταρία |
Τεχνική φόρτιση Η διάρκεια ζωής της μπαταρίας στην παροχή ηλεκτρικής ενέργειας UPS 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA
| Προστασία: | Αστραπή |
|---|---|
| Ενεργειακή απόδοση: | Οι προηγμένες μονάδες UPS διαθέτουν λειτουργία Eco-mode |
| Ρυθμισμός τάσης: | Εφοδιασμένο με αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) |


