Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 348 προϊόντα.
1000VA 1500VA 2000VA 3000VA UPS τροφοδοσία με ενσωματωμένη καταστολή υπερτάσεων
| Ρυθμισμός τάσης: | Εφοδιασμένο με αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) |
|---|---|
| Ενεργειακή απόδοση: | Οι προηγμένες μονάδες UPS διαθέτουν λειτουργία Eco-mode |
| Τύπος μπαταρίας: | Πυροσβεστική μπαταρία |
Προχωρημένη ενεργειακή απόδοση UPS τροφοδοσία με καθαρό κύμα sinus 3000va
| Χρόνος εκτέλεσης με επεκτάσιμη μπαταρία: | Πολλά συστήματα UPS υποστηρίζουν εξωτερικές μπαταρίες |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | 1000 1500 2000 3000VA W Διαδικτυακός ρυθμιστής παροχής ηλεκτρικής ενέργειας UPS για ιατρικό εξοπλισμ |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση και διαχείριση: | Ενσωματωμένες θύρες επικοινωνίας επιτρέπουν την παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο |
DC 60w 17600-41600mah UPS Εφεδρική ισχύς για φορητό υπολογιστή και δρομολογητή Wi-Fi
| Ονομασία προϊόντος: | Εφεδρική ισχύς UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS συνεχούς ρεύματος |
| Δύναμη εξόδου: | 60W |
8000mah-20000mah Μίνι UPS Για Wi-Fi Router Μίνι UPS 12V συμβατή σταθερή παροχή ρεύματος
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
DC Poe UPS 12V 2A Μίνι UPS Με Δίκτυο 14000mah 20000mah WIFI Router
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
Δύναμη εξόδου 26W 12V 2A Μίνι UPS Με τροφοδοσία 20000mah
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
| Δύναμη εξόδου: | 52W 26W 36W 18W |
8000mah-20000mah Μίνι DC UPS 12v Για δρομολογητές Wi-Fi με Poe Port
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δρομολογητής, Μόντεμ, κάμερα CCTV, δικτύωση |
| Προϊόν: | DC UPS με θύρα Poe 12v Modem Ups Εισερχόμενη τάση 85-265Vac/50-60Hz |
12 Volt Mini Ups Για Wifi Router 8000-10400mah Η τάση εξόδου 5V 9V 12V
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταριών: | 8000-10400mah |
| Μέγεθος: | 190*122*33mm |
Μίνι UPS DC 12v Wifi Router 14000mah Εφαρμοσμένο στο Modem CCTV κάμερα
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Μέγεθος: | 190*122*33mm |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 14000 mAh |
Συνεχής ρεύμα 1A/2A Δίκτυο 12 Volt Router Ups 18650 Τύπος μπαταρίας ιόντων λιθίου
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |


