Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 348 προϊόντα.
10400mah 14000mah DC 12v Wifi Ups Για Wifi Router Εξόδου ισχύος 26w 52w
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δρομολογητής, Μόντεμ, κάμερα CCTV, δικτύωση |
| υγρασία: | 10%-90% RH |
Μίνι Υψηλότερες 26w 10400mah 12v DC Μίνι Υψηλότερες Για WiFi Router αδιάκοπη παροχή ρεύματος
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Βάρος: | 0.4kg |
1A/2A ρεύμα εξόδου 19v Mini Ups για Wi-Fi Router 18650 τύπος μπαταρίας ιόντων λιθίου
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
52W αδιάλειπτη παροχή συνεχούς ενέργειας 19V Router Up για την τάση εισόδου CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
| Δύναμη εξόδου: | 52W |
26W έξοδος 18650 Li-Ion Power Mini Ups 5v 2a για κάμερα CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
HKIVI DC 1A/2A ρεύμα εξόδου 5V DC UPS για συνεχή παρακολούθηση με κάμερα CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Προϊόν: | HKIVI UPS για δρομολογητή wifi DC mini ups μεγάλης χωρητικότητας μπαταρίας |
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
Μίνι μονάδες συνεχούς ρεύματος (DC Ups) Εξόδου 5v Διαδρομοποιητές μονάδες με μπαταρία λιθίου 5VDC/9VDC/12VDC
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
| Εφαρμογή: | Δρομολογητής, Μόντεμ, κάμερα CCTV, δικτύωση |
52W ισχύς εξόδου 5V UPS για το δρομολογητή κάμερα CCTV 8000mah-20000mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής (ανώτατη): | 52W 26W |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
DC UPS Μεγάλης χωρητικότητας Mini Ups 8800mah με ισχύ εξόδου 52W 26W
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Προϊόν: | HKIVI UPS για δρομολογητή wifi DC mini ups μεγάλης χωρητικότητας μπαταρίας |
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
Mini DC Ups 8800mah Για DVR και κάμερες 26w 52w έξοδος τροφοδοσίας
| Ονομασία προϊόντος: | HKIVI UPS για δρομολογητή wifi DC mini ups μεγάλης χωρητικότητας μπαταρίας |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Μέγεθος: | 190*122*33mm |


