Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 348 προϊόντα.
Μίνι DC UPS 8800mah 14000mah Smart Μίνι UPS για Router και Μόντεμ Φορητό
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
8000mah-20000mah Μίνι UPS για Modem και Router OEM ODM
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Εξοπλισμός παραγωγής PowerName: | 26W Μίνι Poe Ups |
| FAQ: | Το εμπορικό σήμα αυτού του προϊόντος είναι HKIVI. Οι διαθέσιμοι αριθμοί μοντέλων είναι UPS1026 και U |
Φορητό DC Μίνι UPS Για Wifi Router Smart Μίνι UPS Backup μπαταρίας Πολλαπλή έξοδος online
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
Μίνι DC UPS για Wifi Router Smart Mini UPS με POE Port Power Supply
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
Προστασία μικρού κυκλώματος Smart Mini UPS για Wifi Router 9v 12v Smart Mini DC Ups
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
Μίνι Poe Ups 5V 12V 19V Smart Mini UPS Για κάμερα Wifi Router
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| FAQ: | Το εμπορικό σήμα αυτού του προϊόντος είναι HKIVI. Οι διαθέσιμοι αριθμοί μοντέλων είναι UPS1026 και U |
Μίνι ΥΠΣ Υποστήριξη ρεύματος ΥΠΣ Ηλεκτρική τροφοδοσία με μπαταρίες λιθίου για Wi-Fi Router
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Σιτσουάν, Κίνα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
10000mah DC Mini Ups Poe 9v 12v Mini UPS για μονέμ και δρομολογητές
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, εκτροπέας, ποτ. |
ΜΙΝΙ UPS Μία έξοδος προσφορά 12V 2A UPS τροφοδοσία για κάμερα WiFi δρομολογητή
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| Δύναμη εξόδου: | 52W |
DC Mini UPS Για Wi-Fi Router UPS τροφοδοσία 5V 9V 12V POE μπαταρία αντίγραφο ασφαλείας
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Φάση: | Μία φάση |
| Προστασία: | Σύντομο κύκλο |


