Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 348 προϊόντα.
HKIVI Mini Ups Router Portable Ups για Wifi Router Έξοδος ρεύματος 1-8A
| Βάρος: | 0.35 κιλά |
|---|---|
| Προστασία από υπερβολικές τάσεις: | Βεβαιωθείτε ότι το Μίνι UPS παρέχει επαρκή προστασία από υπερβολικές τάσεις για τον συνδεδεμένο δρομ |
| ρεύμα εξόδου: | 1-8Α |
IP CCTV Mini DC Ups Για Wifi Router Mini UPS 220v 8800mAh-10400mah Επιλεγμένο
| Εφαρμογή: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, διαστρεβλωτής, POE, δίκτυο |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V |
| Παρακολούθηση και προειδοποιήσεις: | Ορισμένες μονάδες Μίνι UPS προσφέρουν λειτουργίες διαχείρισης δικτύου για την παρακολούθηση της κατά |
POE15V/24V Μίνι Wifi UPS για Router και Modem Η χωρητικότητα της μπαταρίας είναι 8800mah
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mAh |
|---|---|
| Μέγεθος: | 14.9cm*5.1cm*4.8cm |
| υγρασία: | 10%-90% RH |
Εφεδρική μπαταρία 8800mah Σύνθετο Wifi UPS Router Για Wifi Router 0.35KG 220V
| Κατηγορία προϊόντων: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0℃-45℃ |
| Προστασία από υπερβολικές τάσεις: | Βεβαιωθείτε ότι το Μίνι UPS παρέχει επαρκή προστασία από υπερβολικές τάσεις για τον συνδεδεμένο δρομ |
Αναφορτιζόμενο 48000mah Μίνι UPS Εφεδρική τροφοδοσία για το δρομολογητή και την κεραία Wifi
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Ανανεώσιμη 48000mah Μίνι φορητή ηλεκτρική τροφοδοσία για το δρομολογητή και την κεραία Wifi |
| Δύναμη εξόδου: | 60W |
Ανανεώσιμη 48000mah Μίνι φορητή ηλεκτρική τροφοδοσία για το δρομολογητή και την κεραία Wifi
| ρεύμα εξόδου: | 1 έως 8A |
|---|---|
| Παραγωγή 3: | Συνεχή 9V (12V) /2A |
| Ονομασία προϊόντος: | Ανανεώσιμη 48000mah Μίνι φορητή ηλεκτρική τροφοδοσία για το δρομολογητή και την κεραία Wifi |
Ηλεκτρονική υποστήριξη UPS Mini Poe 60w DC UPS για συστήματα ανανεώσιμης ενέργειας
| Δύναμη εξόδου: | 60W |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, διαστρεβλωτής, POE, δίκτυο |
| Ποσότητα/Διέκταση της μπαταρίας: | Επιλέγεται 18650/21700/32700 4-8PCS 8800mAh-48000mah |
HKIVI 18w μπαταρία Εφεδρική παροχή ηλεκτρικής ενέργειας UPS για Wifi Router 9V 12V 5V Usb
| Ονομασία προϊόντος: | HKIVI 18w μπαταρία Εφεδρική παροχή ηλεκτρικής ενέργειας UPS για Wifi Router 9V 12V 5V Usb |
|---|---|
| Υποστήριξη και Υπηρεσίες: | Υπηρεσίες εξ αποστάσεως παρακολούθησης και διαχείρισης, υπηρεσίες αντικατάστασης μπαταριών, ενημερώσ |
| Βάρος: | 0.4kg |
12V 10400mah Μίνι ΥΠΣ Συστασία 18W 36W Μίνι ΥΠΣ Poe Για Wifi Router ΥΠΣ
| Ονομασία προϊόντος: | Poe Mini Ups 10400mah 8800mah 18w Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS Μικρά Ups για το σπίτι Fouter |
|---|---|
| πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
| Μέγεθος: | 190*122*33mm |
Μίνι ΥΠΣ Ηλεκτρική τροφοδοσία 24V ΥΠΣ 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Εφεδρική τροφοδοσία
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ΥΠΣ Ηλεκτρική τροφοδοσία 24V ΥΠΣ 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Εφεδρική τροφοδοσία |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερστροφή |
| Υποστήριξη και Υπηρεσίες: | Υπηρεσίες εξ αποστάσεως παρακολούθησης και διαχείρισης, υπηρεσίες αντικατάστασης μπαταριών, ενημερώσ |


