Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 348 προϊόντα.
36W Ηλεκτρική ισχύς Mini Dc Ups Ηλεκτρική ενέργεια για Wifi Router 8800mah 10400mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | 36W Ηλεκτρική ισχύς Mini Dc Ups Ηλεκτρική ενέργεια για Wifi Router 8800mah 10400mah |
| Ποσότητα μπαταρίας/δυναμικότητα: | 1800mah-2600mah*4 Επιλεγμένο |
Επιλεγμένες θύρες PoE Mini Online για δρομολογητή και κεραία WiFi
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Αξιοπιστία του προϊόντος: | Πρότυπα πιστοποίησης, διάρκεια ζωής και πολιτική συντήρησης |
| Χρόνος εκτέλεσης αντιγράφων ασφαλείας: | Η χωρητικότητα της μπαταρίας για να εξασφαλιστεί επαρκής χρόνος υποστήριξης |
220v 110v εισροή Smart Mini Ups μπαταρία 10000mah με Poe Port 24v 15v
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
| Πλεονεκτήματα της παράτασης της ζωής της μπαταρίας: | Κατάλληλο για τομείς εφαρμογής όπως εξοπλισμός δικτύου, διακομιστές, βιομηχανικός έλεγχος, αυτοματισ |
18w/36w Εξόδου Δύναμη 8800mah Μικρές μονάδες για το δρομολογητή και το μόντεμ
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
Αδιάλειπτες πηγές ρεύματος έξυπνοι μικροί δρομολογητές με είσοδο 220v 110v
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
Συστήματα επαναφόρτισης και τροφοδοσίας 9v για το δρομολογητή και το μόντεμ
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
| Βάρος: | 0.35 κιλά |
Αδιάκοπη τροφοδοσία 9v για Wi-Fi Router 10400mah με Poe Port
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah/10400mah |
| Δύναμη εξόδου (μέγιστη): | 18W/36W |
Poe 10400mah Mini Dc Ups για το Router Σταθερή τροφοδοσία μπαταρίας Υποστήριξη 220v 110v
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah/10400mah |
| Δύναμη εξόδου (μέγιστη): | 18W/36W |
DC Mini Ups 12v 9v 0.6a Router Ups για το Modem Δύναμη τροφοδοσίας 10000mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου (μέγιστη): | 18W/36W |
| Τεχνολογία: | 220v 110v |
8800mAh / 10400mAh χωρητικότητα μπαταρίας Οικιακό δρομολογητή για μονέμ και δρομολογητές
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Ποσότητα/Διέκταση της μπαταρίας: | 2200mAh*4 ((μπαταρία 2200 λιθίου) Ή 2000mAh*4 ((LiFePO4) ((1800mah-2600mah επιλεγμένο) |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |


