Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 348 προϊόντα.
8000MAH-10400MAH Μη διακοπτόμενη παροχή ρεύματος UPS Mini UPS DC1018P
| Ονομασία προϊόντος: | 8000MAH-10400MAH Μη διακοπτόμενη παροχή ρεύματος UPS Mini UPS DC1018P |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
| Βάρος: | 0.4kg |
Υποστήριξη Δρομολογητή ΥΠΔ Δυναμική παροχή 0.4KG UPS μπαταρία 10400mah για το δρομολογητή
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Τεχνικές παραμέτρους: | Δυνατότητα μπαταρίας, διαστάσεις, προηγμένα χαρακτηριστικά, εφαρμογές, ισχύ εξόδου, βάρος, τόπος προ |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000MAH-10400MAH |
5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Εφεδρική ισχύς Μικρό μέγεθος 10400mah 18w
| Ονομασία προϊόντος: | Επιστροφή ισχύος UPS |
|---|---|
| Δύναμη: | 18w |
| Ετικέτα: | HKIVI |
8000mAh 8800mAh 10400mAh 14000mAh Μικρό UPS Εφεδρική ισχύς για το μόντεμ και το δρομολογητή
| Ονομασία προϊόντος: | Εφεδρική ισχύς UPS |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000mah 8800mah 10400mah 14000mah |
HKIVI UPS Αδιάλειπτη τροφοδοσία 26W Mini Poe UPS
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (μίνι-up για δρομολογητή wifi 9v, μίνι-up για δρομολογητή και μονέμ, μίν |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Κατηγορία προϊόντων: | Εφεδρική ισχύς UPS |
Φορητή τροφοδοσία Μίνι ΥΠΣ Για Wifi Router 18w Για Modem Cctv Κάμερα 10400mah 2000mah
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Κατηγορία προϊόντων: | Εφεδρική ισχύς UPS |
HKIVI Mini UPS 220V για Router και Modem με Poe μπαταρία εφεδρική παροχή ρεύματος
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Βάρος: | 0.4kg |
1A/2A ρεύμα εξόδου Μίνι UPS για Wifi Router Περιοχή χωρητικότητας μπαταρίας 8000mah-20000mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Ιδανική για χρήση σε σπίτια, μικρά γραφεία και σε άλλες παρόμοιες εγκαταστάσεις όπου μια σταθερή σύν |
| Ετικέτα: | HKIVI |
8000mah 20000mah Μίνι UPS για το σπίτι Μίνι Router UPS OEM ODM USB 5V 9V 12V
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητή τροφοδοσία Μίνι ΥΠΣ Για Wifi Router 18w Για Modem Cctv Κάμερα 10400mah 2000mah |
Μίνι UPS για Wifi Router και Modem 5VDC/9VDC/12VDC τροφοδοσία
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Πεδίο χωρητικότητας μπαταρίας: | 8000-20000mah |
| Βάρος: | 0.4kg |


