Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
Εξόδου ισχύος 18W 36W Mini Poe DC Ups για την προστασία και τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας οικιακών ηλεκτρονικών συσκευών
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
8000MAH-10400MAH χωρητικότητα μπαταρίας φορητό Μίνι DC UPS για το POE που υποστηρίζεται από δρομολογητή
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Κλειδιά: | Μίνι UPS POE, Μίνι UPS για Wifi Router 9V, Μίνι UPS για Modem και Router |
POE15V/24V Μικρό Μίνι DC UPS για Router και Modem 14000Mah 2000Mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Περιοχή υγρασίας: | 10%-90% RH |
18W Μίνι UPS Χρήστης Αντικατάστατες 9V DC Ups Για αδιάλειπτη παροχή ενέργειας
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups για Wifi Router και Modem 18W |
| Βάρος: | 0.4kg |
Μίνι UPS για Wifi Router και Modem 5VDC/9VDC/12VDC τροφοδοσία
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Πεδίο χωρητικότητας μπαταρίας: | 8000-20000mah |
| Βάρος: | 0.4kg |
Μικρές μπαταρίες με πολλαπλές πηγές και θύρες USB 8000mAh 20800mah Μίνι UPS
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Πρότυποι αριθμοί: | UPSDCP60W |
| Υποστηριγμένες συσκευές: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, εκτροπέας, ποτ. |
Κάμερα CCTV 12V φορητή πολλαπλή έξοδος μπαταρία Εφεδρική ισχύς 2600mAh*4 χωρητικότητα μπαταρίας
| Battery Capacity 2: | 2600mAh*4 |
|---|---|
| Additional Description: | mini usb ups, portable mini ups for home, portable mini ups for home |
| Output Power: | 24W |
12v DC UPS Μη διακοπτόμενη παροχή ενέργειας Μίνι 5v 9v 12v Έκδοση UPS 20000mah 36w 52w
| Ονομασία του προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
| Ετικέτα: | HKIVI |
2600mAh*4 χωρητικότητα μπαταρίας Modem UPS Internet 12V με ισχύ εξόδου 52W
| Ονομασία προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας 2: | 2600mAh*4 |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
DC Poe UPS 12V 2A Μίνι UPS Με Δίκτυο 14000mah 20000mah WIFI Router
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |


