Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
Μαύρο Mini DC UPS 7-14 εργάσιμες ημέρες Χρόνος παράδοσης FAQ με μαύρο χρώμα
| FAQ: | Brand name is HKIVI, model numbers available are UPS1026 and UPS1052, minimum order quantity is 20 sets, delivery time is 7-14 work days, accepted payment terms are L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, and PayPal |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini Ups For Wifi Router 9v, Mini Ups For Router And Modem, Mini Ups For Modem And Router) |
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
12v DC UPS Μη διακοπτόμενη παροχή ενέργειας Μίνι 5v 9v 12v Έκδοση UPS 20000mah 36w 52w
| Ονομασία του προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
| Ετικέτα: | HKIVI |
Προηγμένα χαρακτηριστικά Παράλληλη λειτουργία DC UPS με χωρητικότητα αποθήκευσης 20000mAh
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C --40°C |
1A ρεύμα εξόδου 19V για δίκτυα δρομολογητών 20000mah χωρητικότητα μπαταρίας
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 52W |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
Φορητός Μίνι Router UPS 12v UPS Router USB 5V 9V 12V UPS τροφοδοσία
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Δύναμη υποστήριξης: | Παρέχει αδιάλειπτη παροχή ενέργειας σε συσκευές που απαιτούν πηγή 12V κατά τις διακοπές ή τις διακυμ |
| Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε: | Δεν χρειάζεται να περιμένεις. |
DC1018P 18w/36w έξυπνες μικρές συσκευές για Wi-Fi δρομολογητή συντήρηση μπαταρίας
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
| Τύπος προϊόντος: | Dc1018p έξυπνη αντιγράφηση για το δρομολογητή Wi-Fi διατηρήστε την μπαταρία |
Επενδύσεις μικρών συσκευών 18650 2-4PCS 8800mAh-10400mAh
| Βασικοί παράγοντες που πρέπει να εξετάσουμε: | Δυνατότητα ισχύος, Χρόνος αντιστάθμισης της μπαταρίας, Σχήμα κύματος εξόδου και ποιότητα ισχύος, Δια |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
| Σχήμα: | DCL1018C |
HKIVI UPS Αδιάλειπτη τροφοδοσία 26W Mini Poe UPS
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (μίνι-up για δρομολογητή wifi 9v, μίνι-up για δρομολογητή και μονέμ, μίν |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Κατηγορία προϊόντων: | Εφεδρική ισχύς UPS |
20000mah χωρητικότητα μπαταρίας Μίνι DC UPS για το δρομολογητή 60W τροφοδοσία
| Ετικέτα: | HKIVI |
|---|---|
| Δύναμη: | 60W |
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (μίνι-up για δρομολογητή wifi 9v, μίνι-up για δρομολογητή και μονέμ, μίν |
Συνεχής 5v 9v 12v UPS Συστατική τροφοδοσία 10400mah 20000mah DC UPS
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Σχεδιασμός: | Συμπίεση σχεδιασμού |


