Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
Μίνι UPS 12V ισχύς εξόδου 24W για Wifi Router Μίνι UPS 12v 5v 9v
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C --40°C |
OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Εφεδρική ισχύς Ηλιακή χωρητικότητα Μίνι UPS Για WiFi Router 0,4KG
| Ονομασία προϊόντος: | OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Εφεδρική ισχύς Ηλιακή χωρητικότητα Μίνι UPS Για WiFi Router 0,4KG |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000mah 8800mah 14000mah |
Mini Ups 12v 2a 18w 10400mah 20800mah Wifi Router Bms 5v 9v 12v Dc έξοδος
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 10400mah 20800mah |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
1A/2A ρεύμα εξόδου 19v Mini Ups για Wi-Fi Router 18650 τύπος μπαταρίας ιόντων λιθίου
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
Εισαγωγή 85-265Vac/50-60Hz Mini Ups για Wifi Router 10000mah 20000mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
| Εφαρμογή: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, διαστρεβλωτής, POE, δικτύωση |
HKIVI Mini Ups Router Portable Ups για Wifi Router Έξοδος ρεύματος 1-8A
| Βάρος: | 0.35 κιλά |
|---|---|
| Προστασία από υπερβολικές τάσεις: | Βεβαιωθείτε ότι το Μίνι UPS παρέχει επαρκή προστασία από υπερβολικές τάσεις για τον συνδεδεμένο δρομ |
| ρεύμα εξόδου: | 1-8Α |
HKIVI Mini UPS 220V για Router και Modem με Poe μπαταρία εφεδρική παροχή ρεύματος
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Βάρος: | 0.4kg |
Μίνι UPS 12V 2A 52W 36W Έκδοση 5V 9V 12V 24V DC MINI UPS 10400MAH 20000MAH
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ups 12V 2A |
|---|---|
| Βάρος: | 0.4kg |
| Κατηγορία προϊόντων: | μίνι UPS |
10400mAh/8800mAh Μίνι UPS POE Για δρομολογητές και μονέματα Αδιάκοπες πηγές ρεύματος (UPS)
| Εφαρμογή: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, εκτροπέας, ποτ. |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερστροφικό ηλεκτρισμό. |
| Ηλεκτρική ισχύς Mini UPS: | Παρέχει ηλεκτρική ενέργεια σε τυπικές συσκευές μέσω πύλων εξόδου συνεχούς ρεύματος (π.χ. 5V, 9V ή 12 |
8000mah-20000mah Μίνι UPS Για Wi-Fi Router Μίνι UPS 12V συμβατή σταθερή παροχή ρεύματος
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |


