Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
2000mAh*4 LiFePO4 Mini Ups για τροφοδοσία τροφοδοσίας δρομολογητή και κεραίας Wifi
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Σχήμα: | Δοκιμαστική μονάδα: |
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το κατά την φόρτιση, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Πολλαπλή |
Εφεδρική τροφοδοσία 10000mah 8000mah Mini Ups Για Wifi Router και Modem οικιακή χρήση
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
| Σενάρια εφαρμογής: | Ρουτέρ Mini UPS: συνηθισμένα γραφειακά περιβάλλοντα ή μικρά δίκτυα υπολογιστικών δωματίων, UPS διακο |
Μίνι Ups Εφεδρική μπαταρία για Wi-Fi Router 20000mah με μπαταρία LiFePO4
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
| Σχήμα: | Δοκιμαστική μονάδα: |
8000-12000mah Mini Ups 19V Router Ups Προστασία από βραχυκύκλωμα
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-12000mah |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
DC1018P Mini Ups 20000mah για Router και WiFi Αντένα 18W 36W
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το κατά την φόρτιση, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Πολλαπλή |
| Σχήμα: | Δοκιμαστική μονάδα: |
18W 36W φορητό μίνι UPS 12V DC 8800mah-10400mah Για μικρές συσκευές
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
| Βάρος: | 0.4kg |
Μίνι UPS 220v Κβαντική Μίνι UPS 12v Για Wifi Router 5VDC/9VDC/12VDC
| Η φόρτιση και η συντήρηση της μπαταρίας: | Βεβαιωθείτε ότι η μπαταρία Mini UPS είναι πλήρως φορτισμένη πριν από την εγκατάσταση. |
|---|---|
| Ποσότητα/Διέκταση της μπαταρίας: | Επιλέγεται 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah |
| Παρακολούθηση και προειδοποιήσεις: | Ορισμένες μονάδες Μίνι UPS προσφέρουν λειτουργίες διαχείρισης δικτύου για την παρακολούθηση της κατά |
8800mah Μίνι UPS Φορητό UPS για Wi-Fi Router POE15V/24V έξοδος
| Σχετικά με το χρόνο εκτέλεσης: | Καθορίστε πόση διάρκεια λειτουργίας χρειάζεστε για τον δρομολογητή WiFi σας κατά τη διάρκεια διακοπή |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18w |
| Εφαρμογή: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, διαστρεβλωτής, POE, δίκτυο |
IP CCTV Mini DC Ups Για Wifi Router Mini UPS 220v 8800mAh-10400mah Επιλεγμένο
| Εφαρμογή: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, διαστρεβλωτής, POE, δίκτυο |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V |
| Παρακολούθηση και προειδοποιήσεις: | Ορισμένες μονάδες Μίνι UPS προσφέρουν λειτουργίες διαχείρισης δικτύου για την παρακολούθηση της κατά |
HKIVI Mini UPS 220V για Router και Modem με Poe μπαταρία εφεδρική παροχή ρεύματος
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Βάρος: | 0.4kg |


