Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
8000mAh 20000mAh χωρητικότητα μπαταρίας Μίνι UPS 12V Poe Υποστήριξη 5v 9v 12v Μίνι UPS
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ups 12V 2A |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV, δρομολογητής, αντιπροσωπευτής, ποτ. |
| Δυναμικότητα: | 10400mah 20000mah |
ΜΙΝΙ UPS 12V 2A 8000MAH 10400MAH 20000MAH ΑΠΟΤΕΡΙΑ
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ups 12V 2A |
|---|---|
| Μέγεθος: | 190*122*33mm |
| Προστασία: | Σύντομο κύκλο |
Μίνι UPS 12V 2a Μαύρο 36s 52w 20000mah Μεγάλη χωρητικότητα Μίνι Wifi Router Ups DC 5v 9v 12v 24v
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Υποστήριξη και Υπηρεσίες: | Μόντεμ, κάμερα CCTV, δρομολογητής, αντιπροσωπευτής, ποτ. |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
36w 52w DC MINI UPS 12V Μη διακοπτόμενη παροχή ενέργειας 5V 9V 12V AC-DC UPS για δρομολογητή
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ups 12V 2A |
|---|---|
| Υποστήριξη και Υπηρεσίες: | Εγγύηση ενός έτους |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
Προσαρμόστε Mini UPS 3A ρεύμα εξόδου 20000mah χωρητικότητα UPS τροφοδοσία
| υγρασία: | 10%-90% RH |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV, δρομολογητής. |
| Δυνατότητα μπαταρίας 2: | 2600mah*2 |
20000mah χωρητικότητα Smart Mini UPS Για κάμερα CCTV Ups Power Bank Προσαρμόσιμη
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 5200-20000mah |
|---|---|
| Μέγεθος: | 196*75*35 χιλιοστά |
| Κατηγορία προϊόντων: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
Αναφορτιζόμενη μπαταρία για Wifi Router Smart Mini UPS 5200mAh μπαταρία λιθίου
| Ονομασία του προϊόντος: | 20000mAh Smart Mini UPS Για Wi-Fi Router DC Ups Η μπαταρία 12v |
|---|---|
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, σχεδιασμός υψηλής απόδοσης, οπτική διεπαφή, καταγραφή δεδομένων και |
| υγρασία: | 10%-90% RH |
Μίνι Υψηλότερες Διάταξης για Δρομολογητές και Νιτρομοντέμ 10400mah 8800mah Μίνι Υψηλότερες Διάταξης Poe Port
| Ονομασία του προϊόντος: | Μίνι UPS POE |
|---|---|
| Τύπος: | 18w 36w Mini Ups Poe για Wi-Fi Router και Modem 10400mah 8800mah |
| ισχύς εξόδου: | 18W/36W |
Η μπαταρία για Wifi Μίνι UPS 10400mah 8800mah Router Ups Para Router Y Modems
| Ευελιξία εγκατάστασης: | Προσφέρει ευελιξία για συσκευές συμβατές με το PoE σε τοποθεσίες όπου μπορεί να είναι δύσκολο να απο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 160*105*33mm |
| Δυνατότητα ισχύος και διάρκεια ζωής της μπαταρίας Μίνι UPS: | Η χωρητικότητα της μπαταρίας και ο χρόνος λειτουργίας ποικίλλουν ανάλογα με τις απαιτήσεις ισχύος τη |
Τράπεζα Ενέργειας Wifi Mini Ups Για 12v Wifi Router Smart Ups 20000mah
| Ευελιξία εγκατάστασης: | Προσφέρει ευελιξία για συσκευές συμβατές με το PoE σε τοποθεσίες όπου μπορεί να είναι δύσκολο να απο |
|---|---|
| Ευελιξία εγκατάστασης Μίνι UPS: | Γενικά απαιτεί κάθε συσκευή να έχει ειδική σύνδεση ρεύματος, καθιστώντας την πιο κατάλληλη για σταθε |
| Τεχνολογία: | 220V |


