Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
1A/2A ρεύμα εξόδου Μίνι UPS για Wifi Router Περιοχή χωρητικότητας μπαταρίας 8000mah-20000mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Ιδανική για χρήση σε σπίτια, μικρά γραφεία και σε άλλες παρόμοιες εγκαταστάσεις όπου μια σταθερή σύν |
| Ετικέτα: | HKIVI |
8000mah 20000mah Μίνι UPS για το σπίτι Μίνι Router UPS OEM ODM USB 5V 9V 12V
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητή τροφοδοσία Μίνι ΥΠΣ Για Wifi Router 18w Για Modem Cctv Κάμερα 10400mah 2000mah |
Δύναμη 18w Μίνι UPS για Wifi Router με Poe 8000mah 8800mah 14000mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (μίνι-up για δρομολογητή wifi 9v, μίνι-up για δρομολογητή και μονέμ, μίν |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000mah 8800mah 14000mah |
Τύπος μπαταρίας ιόντων λιθίου Μίνι φορητό ΥΠΔ έξυπνα Μίνι Υπ για κινητές συσκευές και συσκευές
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής: | Κίνα |
| Δύναμη εξόδου: | 60W Μίνι Poe Ups |
Ηλεκτρική τροφοδοσία για μονέμ / IP κάμερα CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Πρότυποι αριθμοί: | UPSDCP60W |
| Υποστηριγμένες συσκευές: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, εκτροπέας, ποτ. |
Poe Usb 5v 9v 12v Μίνι UPS 12v Για Wifi Router 8800mah 10400mah 12000mah
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18W 36W |
| Τύπος μπαταρίας: | Λιθιοϊόντα |
HKIVI Mini UPS DC12 Volt Ups Εφεδρική τροφοδοσία για ηλεκτρονικές συσκευές δρομολογητών
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 36w |
| Τύπος μπαταρίας: | Λιθιοϊόντα |
OEM ODM 8800mAh 10400mAh Φορητές Μίνι Υψηλές 12V Υπέρυθρες Για Δρομολογητή
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 12V |
| Χρόνος φόρτισης: | 6-8 ώρες |
Έξυπνη Μίνι UPS 5V 9V 12V 15V 24V Φορητή Μίνι UPS DC UPS 12V για Router
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C --40°C |
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV, δρομολογητής, αντιπροσωπευτής, ποτ. |
26W 52W έξοδος ισχύος Smart Mini UPS Poe Port 5v 9v 12v 24v τροφοδοσία
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C --40°C |


