Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
12V 5V 9V DC MINI UPS 12V 20000mah Για WIFI Router Μοντέμ Μίνι UPS
| Ονομασία του προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
ΜΙΝΙ UPS 12V τροφοδοσία UPS 8000MAH 10400MAH 20000MAH αδιάκοπη τροφοδοσία
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
|---|---|
| Βάρος: | 0.4kg |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
8000mah-20000mah χωρητικότητα μπαταρίας Μίνι UPS 12V δωρεάν μεταφορά εντός των Ηνωμένων Πολιτειών Μίνι UPS
| Features: | Mini UPS for wifi router, UPS for router and modem, Mini UPS battery backup |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1026 and UPS1052 |
| Product Packaging: | Mini UPS 12V device, Power Adapter, USB Cable, User Manual |
DC Μίνι UPS 12V Εφεδρική τροφοδοσία DC 5v 9v 12v Ups 20000mah Μεγαλύτερη χωρητικότητα UPS
| Ονομασία προϊόντος: | DC Μίνι UPS 12V Εφεδρική τροφοδοσία DC 5v 9v 12v Ups 20000mah Μεγαλύτερη χωρητικότητα UPS |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Σχεδιασμός: | Συμπίεση σχεδιασμού |
Μίνι UPS 12V αδιάκοπη παροχή ενέργειας DC έξοδος 5v 9v 12v Μίνι Ups
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Γενικές ερωτήσεις: | Το εμπορικό σήμα του προϊόντος UPS Internet είναι HKIVI. Ο αριθμός μοντέλου του προϊόντος UPS Intern |
| Σχεδιασμός: | Συμπίεση σχεδιασμού |
Μίνι UPS 12V UPS1036 και UPS1052 36w 52w 65w 10400mah 20000mah Τροφοδοσία 5v 9v 12v 24v
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Ετικέτα: | HKIVI |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
UPS 12V Δυνατός δρομολογητής Wifi UPS με 5600mah χωρητικότητα μπαταρίας Dc 5v 9v 12v Mini Ups
| Ονομασία προϊόντος: | UPS 12V Δυνατός δρομολογητής Wifi UPS με 5600mah χωρητικότητα μπαταρίας Dc 5v 9v 12v Mini Ups |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | DC Mini UPS 12V Εφεδρική τροφοδοσία DC 5v 9v 12v Ups Για Wi-Fi Router 5600mah 10400mah 20000mah |
| Χρώμα: | Μαύρο |
WIFI Router Modem Μίνι UPS Dc 5v 9v 12v Αδιάκοπη παροχή ρεύματος 20000mah
| Ονομασία του προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
Μίνι UPS 36w 52w 65w Εξόδου Δύναμη 8000mah 10400mah 20000mah UPS τροφοδοσία
| Ονομασία του προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
DC 5V 9V 12V UPS με 8000mah-20000mah χωρητικότητα μπαταρίας Mini Ups 12v
| Όνομα Procuct: | DC 5V 9V 12V UPS με 8000mah-20000mah χωρητικότητα μπαταρίας Mini Ups 12v |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Μίνι UPS για το δρομολογητή wifi, UPS για το δρομολογητή και το μόντεμ, Μίνι UPS αντίγραφο μπαταρίας |
| Κατηγορία προϊόντων: | Μίνι UPS 12V |


