Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
POE15V/24V έξοδος Μίνι UPS 12V Μαύρο χρώμα αδιάκοπη παροχή ενέργειας 10400mah 20000mah
| Ονομασία του προϊόντος: | POE15V/24V έξοδος Μίνι UPS 12V Μαύρο χρώμα αδιάκοπη παροχή ενέργειας 10400mah 20000mah |
|---|---|
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
Ηλεκτρική τροφοδοσία 10400MAH MINI Ηλεκτρική τροφοδοσία σε μαύρο 10400mah Για Wifi Fouter
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική παροχή 10400MAH MINI UPS |
|---|---|
| Γενικές ερωτήσεις: | Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 20 σετ, ο χρόνος παράδοσης είναι 7-14 εργάσιμες ημέρες, οι απο |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Αναφορτιζόμενο 8000-48000mah Μίνι ΥΠΣ Υποστήριξη τροφοδοσίας για το δρομολογητή και το μόντεμ
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Συνεχείς μικρές αναβαθμίσεις |
| Δύναμη εξόδου: | 60W |
Μίνι UPS DC 12v Wifi Router 14000mah Εφαρμοσμένο στο Modem CCTV κάμερα
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Μέγεθος: | 190*122*33mm |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 14000 mAh |
8000mah-20000mah Mini Ups Εφεδρική μπαταρία για Wifi Router
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
Μίνι DC UPS 8800mah 14000mah Smart Μίνι UPS για Router και Μόντεμ Φορητό
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
Μίνι UPS DC 9V 12V 5V Smart Μίνι UPS Για Wifi Router Webcam Κάμερα CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερστροφή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
Μίνι UPS 5v 9v 12v Έκδοση 1a 2a UPS Διαδικτυακή μπαταρία χωρητικότητα 2600mAh*4
| Ονομασία προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Δυνατότητα μπαταρίας 2: | 2600mAh*4 |
0.4KG Εξόδου ισχύος 52W φορητό μίνι UPS Διαδικτύου για φορητή ισχύ
| Το προϊόν έφτασε.: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, εκτροπέας, ποτ. |
8000-10400mah χωρητικότητα μπαταρίας Μίνι UPS 12V DC 1A/2A Για Wifi
| Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε: | Δεν χρειάζεται να περιμένεις. |
|---|---|
| Δύναμη υποστήριξης: | Παρέχει αδιάλειπτη παροχή ενέργειας σε συσκευές που απαιτούν πηγή 12V κατά τις διακοπές ή τις διακυμ |
| Μέγεθος: | 190*122*33mm |


