Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
Φορητή τροφοδοσία Μίνι ΥΠΣ Για Wifi Router 18w Για Modem Cctv Κάμερα 10400mah 2000mah
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Κατηγορία προϊόντων: | Εφεδρική ισχύς UPS |
Μίνι φορητά Ups DC Smart Mini Ups 60w 20800mah Για το λάπτοπ Camera Router
| Ονομασία προϊόντος: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Εφεδρική ισχύς Μικρό μέγεθος 10400mah 18w |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Ιδανική για χρήση σε σπίτια, μικρά γραφεία και σε άλλες παρόμοιες εγκαταστάσεις όπου μια σταθερή σύν |
| Συσκευασία και ναυτιλία: | Συσκευασία: Μίνι UPS για συσκευή Wifi Router, προσαρμογέα ρεύματος, καλώδιο USB, εγχειρίδιο χρήστη.Δ |
Μίνι UPS 12V έξοδος 12v 2a φορητό Διαδίκτυο 5200mah τροφοδοσία για Wifi Router
| Το προϊόν έφτασε.: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, εκτροπέας, ποτ. |
DC Mini Ups 5200mAh Λυθίου μπαταρία Mini Ups 12v 2a Wifi Router Ups
| Ονομασία του προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, εύκολο να μεταφέρετε, μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α/3Α |
Ανθεκτική μπαταρία 5200mAh χωρητικότητα έξυπνη μίνι UPS τροφοδοσία 12V 2A DC UPS
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Σχέδιο: | Συμπίεση σχεδιασμού |
| Τύπος μπαταρίας: | Πυρηνικές συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών |
Μικρό μέγεθος Ups 12v 26w 36w 52w 10400mah 20000mah Smart Mini Ups Για κάμερα CCTV Wifi Router
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Σύντομο κύκλο |
| Βάρος: | 0.4kg |
26W 52W Ηλεκτρική ισχύς έξυπνη μίνι UPS 8000mah-20000mah 5v 9v 12v 24v Poe UPS
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV, δρομολογητής, αντιπροσωπευτής, ποτ. |
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
10400mah UPS Router Wifi Backup 2A Συμπλήρωση μπαταρίας DC 12V Poe Smart Mini UPS Για Wifi Router Modem Κάμερα CCTV Σπίτι
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Βάρος: | 0.4kg |
| υγρασία: | 10%-90% RH |
Μίνι ΥΠΔ 12v 2α DC Μίνι ΥΠΔ για Wifi Router 5200mah Συστασία ρεύματος
| Το προϊόν έφτασε.: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV, δρομολογητής. |
8000-20000mah Μίνι UPS 12V Τεχνική υποστήριξη και τακτική συντήρηση για την αποτελεσματικότητα
| Packing and Shipping: | Secure packaging in a sturdy cardboard box, shipping handled by a reliable courier service, shipping within 1-2 business days, tracking number provided, shipping costs calculated at checkout based on location and preferred method |
|---|---|
| Product Category: | Mini UPS 12V |
| Output Power: | 18w Mini Poe Ups |


