Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
Συνεχή παροχή ηλεκτρικής ενέργειας DC UPS 8800mah Μίνι UPS Έκδοση 5VDC/9VDC/12VDC POE15V/24V
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τύπος: | DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups για Wifi Router και Modem 18W |
| Δύναμη εξόδου: | 18W |
Εφεδρική μπαταρία 10400mah Μίνι Ups 12v Για Wifi τροφοδοσία δρομολογητή 36W
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Εφεδρική μπαταρία 10400mah Μίνι Ups 12v Για Wifi τροφοδοσία δρομολογητή 36W |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
Poe Mini Ups 10400mah 8800mah 18w Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS Μικρά Ups για το σπίτι Fouter
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερστροφή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
Μίνι UPS 5V 24V UPS Εφεδρική ισχύς για Wifi Router και Modem 12000mah 20000mah
| Ονομασία προϊόντος: | Εφεδρική ισχύς UPS |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Δύναμη: | 60W |
20000mah Μαύρο UPS Εφεδρική έξοδος ισχύος POE 15V/24V Μίνι UPS Για Wifi Router 9V
| Ονομασία προϊόντος: | 20000mah Μαύρο UPS Εφεδρική έξοδος ισχύος POE 15V/24V Μίνι UPS Για Wifi Router 9V |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Εφεδρική ισχύς UPS |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
5v 9v 12v UPS Εφεδρική ισχύς DC Mini Ups Για Wifi Router 8800-20000mah
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18w Μίνι Poe Ups |
| Πεδίο χωρητικότητας μπαταρίας: | 8000-20000mah |
24W UPS 12V 2A 5200mah Mini Ups Για Wifi Router Modem Καμερα DC 12V UPS
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 24W |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Ενσωματωμένη προστασία από υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα και υπερφόρτιση |
20000mAh Smart Mini UPS Για Wi-Fi Router DC Ups Η μπαταρία 12v
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 20000mAh |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Έξυπνο Μίνι UPS για Wifi Router 20000mah |
| Μέγεθος: | 196*75*35 χιλιοστά |
DC 5V 9V 12V Μίνι DC Poe UPS 26w 52w 10400mah 14000mah 20000mah Router Μίνι Ups
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τύπος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
| Δύναμη εξόδου: | 26w |
Μίνι ΥΠΣ Ηλεκτρική τροφοδοσία 24V ΥΠΣ 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Εφεδρική τροφοδοσία
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ΥΠΣ Ηλεκτρική τροφοδοσία 24V ΥΠΣ 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Εφεδρική τροφοδοσία |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερστροφή |
| Υποστήριξη και Υπηρεσίες: | Υπηρεσίες εξ αποστάσεως παρακολούθησης και διαχείρισης, υπηρεσίες αντικατάστασης μπαταριών, ενημερώσ |


