Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
DC UPS με POE 8800mAh 10400mAh UPS Διαδικτυακή μπαταρία Mini UPS Για Wifi Router
| Ονομασία προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
Μαύρη τροφοδοσία UPS DC Mini Ups 18w 10400mah Poe Port Ups Backup 5v 9v 12v
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Πρότυποι αριθμοί: | UPSDCL1018P |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
18W Μίνι UPS Σταθερή έξοδος ισχύος 5v 9v 12v Poe 10400mah Μικρό μέγεθος UPS Εφεδρική ισχύς
| Ονομασία του προϊόντος: | Εφεδρική ισχύς UPS |
|---|---|
| Βάρος: | 0.4kg |
| Διαθέσιμοι όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram και PayPal |
18W Ηλεκτρική ισχύς Mini UPS Μακροχρόνια μπαταρία λιθίου POE UPS τροφοδοσία
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Βάρος: | 0.4kg |
| Πρότυποι αριθμοί: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
Διαδικτυακό δίκτυο DC UPS μακράς διάρκειας με προσαρμογέα DC 12V 2A Mini Ups για δρομολογητή
| Ονομασία του προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 5200mAh |
| Δύναμη εξόδου: | 24W |
Εικονική οθόνη LED 8800-10400mah Μίνι UPS Διαδικτυακή αδιάκοπη παροχή ρεύματος
| Ονομασία προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Μίνι ups δικτύου |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
Αναφορτιζόμενο 48000mah Μίνι UPS Εφεδρική τροφοδοσία για το δρομολογητή και την κεραία Wifi
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Ανανεώσιμη 48000mah Μίνι φορητή ηλεκτρική τροφοδοσία για το δρομολογητή και την κεραία Wifi |
| Δύναμη εξόδου: | 60W |
Αδιάλειπτη τροφοδοσία Mini Ups 8800mah 10400mah USB 5V 9V 12V POE UPS
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Βάρος: | 0.4kg |
| Τεχνικές παραμέτρους: | Δυνατότητα μπαταρίας, διαστάσεις, προηγμένα χαρακτηριστικά, εφαρμογές, ισχύ εξόδου, βάρος, τόπος προ |
Δρομολογητής και νιτρομοντέμ Smart Mini UPS 20000mah για φόρτιση μπαταρίας στο σπίτι
| Τεχνολογία: | 12V |
|---|---|
| Παρατηρήσεις: | Η ισχύς εισόδου (πηγή ισχύος) πρέπει να είναι μεγαλύτερη από την ισχύ εξόδου (συστήνεται φορτιστή ρε |
| Δύναμη εξόδου: | 36w |
36W έξοδος ισχύος Smart Mini UPS 20000Mah Power Bank Para Router
| Μέγεθος: | 196*75*35 χιλιοστά |
|---|---|
| ισχύς εξόδου: | 36w |
| ρεύμα εξόδου: | 4α |


