Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
Μοντέμ ΥΠΣ Ηλεκτρική τροφοδοσία Μίνι ΥΠΣ 12V 2A 5V 9V 12V 24V POE Port 18w 36w 12000mah
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ups 12V 2A |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV IP, δρομολογητής, διακομιστής, POE |
| Χαρακτηριστικά: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
Μίνι UPS 12V 2A αδιάλειπτη παροχή ρεύματος Μίνι UPS 18w 36w 12000mah Max
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Κλειδιά: | Υψηλή τάση, μικροκύματα, μικροκύματα για το σπίτι, DC 10400, μικροκύματα 5 9 12 |
8800mah 10400mah 12000mah Μίνι ΥΠΣ Δίπλωμα ρεύματος 18W 36W Μίνι ΥΠΣ Poe Για Wifi Router ΥΠΣ
| Ονομασία προϊόντος: | 8800mAh 10400mAh 12000mAh Μίνι ΥΠΣ Συστασία ρεύματος 18W 36W Μίνι ΥΠΣ Poe |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
| Μέγεθος: | 190*122*33mm |
Εφεδρική μπαταρία 8800mah Smart Mini UPS Για δρομολογητή 12v Ενίσχυση 18W
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Συνεχή UPS POE |
| Δύναμη εξόδου: | 18w |
DC Poe UPS 14000mah Μίνι UPS 12V Για Wifi Router 20000mah Αναφορτιζόμενη μπαταρία
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Τύπος: | Υψηλές 12V για Wi-Fi Router |
| Δύναμη εξόδου: | 52W |
Poe Mini Ups 10400mah 8800mah 18w Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS Μικρά Ups για το σπίτι Fouter
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερστροφή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
UPS1036 Μίνι DC UPS 10400mah 12000mah 12v Ups Τροφοδοσία ρεύματος για το δρομολογητή
| Ονομασία προϊόντος: | UPS1036 Μίνι DC UPS 10400mah 12000mah 12v Ups Τροφοδοσία ρεύματος για το δρομολογητή |
|---|---|
| Μέγεθος: | 190*122*33mm |
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV IP, δρομολογητής, διακομιστής, POE |
26W 52W έξοδος Μίνι Wifi Router UPS Διαδίκτυο για 5V / 9V / 12V DC τροφοδοσία
| Ονομασία προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Τεχνικές παραμέτρους: | Μίνι UPS 12V |
| Εφαρμογές: | Εφεδρική παροχή ενέργειας για το δρομολογητή wifi |
HKIVI Μικρό μέγεθος 0,4KG UPS Internet Mini Ups για προστασία από βραχυκύκλωμα κάμερας CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Σύντομο κύκλο |
| Βάρος: | 0.4kg |
Αδιάκοπη τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας DC Smart Mini Ups με Poe Port Mini Ups για Wifi Router 8000-20000mah
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Τύπος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
| Δύναμη εξόδου: | 26-65W |


