Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
12V 10400mah Μίνι ΥΠΣ Συστασία 18W 36W Μίνι ΥΠΣ Poe Για Wifi Router ΥΠΣ
| Ονομασία προϊόντος: | Poe Mini Ups 10400mah 8800mah 18w Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS Μικρά Ups για το σπίτι Fouter |
|---|---|
| πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
| Μέγεθος: | 190*122*33mm |
60W Μίνι UPS 5V 9V 12V Συμπληρωματική ισχύς μπαταρίας UPS για γραφεία στο σπίτι
| Ονομασία προϊόντος: | 60W Μίνι UPS 5V 9V 12V Συμπληρωματική ισχύς μπαταρίας UPS για γραφεία στο σπίτι |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Οικιακά γραφεία, Μικρές επιχειρήσεις, διαδικτυακές καφετέριες, δημόσιες βιβλιοθήκες, εκδηλώσεις σε ε |
| Κατηγορία προϊόντων: | Εφεδρική ισχύς UPS |
8000mah-20000mah χωρητικότητα μπαταρίας εύρος UPS Εφεδρική ισχύς για το δρομολογητή 1A/2A ρεύμα εξόδου
| εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 12000mah 20000mah |
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (μίνι-up για δρομολογητή wifi 9v, μίνι-up για δρομολογητή και μονέμ, μίν |
DC 12V UPS Εφεδρική ισχύς Μικρό μέγεθος 18w 10400mah Μίνι UPS τροφοδοσία
| Ονομασία του προϊόντος: | Εφεδρική ισχύς UPS |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, εκτροπέας, ποτ. |
| FAQS: | Το εμπορικό σήμα είναι HKIVI, η συσκευασία του προϊόντος περιλαμβάνει Mini UPS για συσκευή Wifi Rout |
HKIVI 10400 Mah Mini Portable Ups Mini DC UPS για μοντέλο IP κάμερα CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Διαδικτυακά |
| Βάρος: | 0.4kg |
18w Mini Poe Ups Εφεδρική ισχύς Mini Ups για Router Cctv κάμερα 8800mah 10400mah
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18w Μίνι Poe Ups |
| Τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες: | 24/7 τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση και ρύθμιση επί τόπου, απομακρυσμένη παρακολούθηση και διάγνωση |
Ανανεώσιμη 48000mah Μίνι φορητή ηλεκτρική τροφοδοσία για το δρομολογητή και την κεραία Wifi
| ρεύμα εξόδου: | 1 έως 8A |
|---|---|
| Παραγωγή 3: | Συνεχή 9V (12V) /2A |
| Ονομασία προϊόντος: | Ανανεώσιμη 48000mah Μίνι φορητή ηλεκτρική τροφοδοσία για το δρομολογητή και την κεραία Wifi |
Μίνι Ups 24W Εξόδου Δύναμη UPS Διαδίκτυο με επαναφορτιζόμενες μπαταρίες λιθίου DC 12V για δρομολογητή
| Ονομασία του προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 5200mAh |
12V DC UPS τροφοδοσία 18W 10400mah 36w 12000mah Mini Ups 5V USB 12V Outout Poe UPS
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
2.6KG UPS τροφοδοσία με έξοδο 4 DC 12V / 5A και χωρητικότητα μπαταρίας 48000mah
| ΠΟΕ Απόδοση 1: | Ποιο είναι το όριο ισχύος; |
|---|---|
| Εισαγωγή: | 100-240Vac/50-60Hz |
| Τεχνολογία: | 220v 110v |


