Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
Συνεχή παροχή ηλεκτρικής ενέργειας DC UPS 8800mah Μίνι UPS Έκδοση 5VDC/9VDC/12VDC POE15V/24V
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τύπος: | DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups για Wifi Router και Modem 18W |
| Δύναμη εξόδου: | 18W |
Εφεδρική μπαταρία 10400mah Μίνι Ups 12v Για Wifi τροφοδοσία δρομολογητή 36W
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Εφεδρική μπαταρία 10400mah Μίνι Ups 12v Για Wifi τροφοδοσία δρομολογητή 36W |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
Μίνι UPS 5V 24V UPS Εφεδρική ισχύς για Wifi Router και Modem 12000mah 20000mah
| Ονομασία προϊόντος: | Εφεδρική ισχύς UPS |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Δύναμη: | 60W |
20000mah Μαύρο UPS Εφεδρική έξοδος ισχύος POE 15V/24V Μίνι UPS Για Wifi Router 9V
| Ονομασία προϊόντος: | 20000mah Μαύρο UPS Εφεδρική έξοδος ισχύος POE 15V/24V Μίνι UPS Για Wifi Router 9V |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Εφεδρική ισχύς UPS |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
5VDC/9VDC/12VDC Ups Εφεδρική ισχύς USB Poe Mini Dc Router Ups 10400mah 18w
| Ονομασία του προϊόντος: | Εφεδρική ισχύς UPS |
|---|---|
| FAQ: | Το εμπορικό σήμα αυτού του προϊόντος είναι HKIVI. Οι διαθέσιμοι αριθμοί μοντέλων είναι UPS1026 και U |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
5v 9v 12v UPS Εφεδρική ισχύς DC Mini Ups Για Wifi Router 8800-20000mah
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18w Μίνι Poe Ups |
| Πεδίο χωρητικότητας μπαταρίας: | 8000-20000mah |
24W UPS 12V 2A 5200mah Mini Ups Για Wifi Router Modem Καμερα DC 12V UPS
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 24W |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Ενσωματωμένη προστασία από υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα και υπερφόρτιση |
Μίνι τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας UPS 12V Διαδικτυακό δίκτυο UPS με προσαρμογέα ρεύματος ρεύματος για μονέμ δρομολογητή 12v 2a
| Ονομασία προστασίας: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Δύναμη εισόδου: | Ανταλλακτής εναλλασσόμενου ρεύματος (συχνά περιλαμβάνεται) |
| Τεχνική ένταση: | 12V συνεχής |
20000mAh Smart Mini UPS Για Wi-Fi Router DC Ups Η μπαταρία 12v
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 20000mAh |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Έξυπνο Μίνι UPS για Wifi Router 20000mah |
| Μέγεθος: | 196*75*35 χιλιοστά |
HKIVI 8800mah-20000mah 5V 9V 12V Μίνι DC UPS τροφοδοσία με θύρες USB Poe
| Ονομασία προϊόντος: | Εφεδρική ισχύς UPS |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |


