Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
12v 1a Router Ups 10400mah 8800mah Mini DC UPS για Router και Modem 18W
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Συνεχής ισχύς UPS 12v 1a |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
Αναφορτιζόμενο 8000-48000mah Μίνι ΥΠΣ Υποστήριξη τροφοδοσίας για το δρομολογητή και το μόντεμ
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Συνεχείς μικρές αναβαθμίσεις |
| Δύναμη εξόδου: | 60W |
10400mah 8800mah Εφεδρική ισχύς Mini Dc Ups για Router και Modem 18w 36w
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Τύπος: | 10400mah 8800mah Εφεδρική ισχύς Mini Dc Ups για Router και Modem 18w 36w |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Εφεδρική ισχύς Ηλιακή χωρητικότητα Μίνι UPS Για WiFi Router 0,4KG
| Ονομασία προϊόντος: | OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Εφεδρική ισχύς Ηλιακή χωρητικότητα Μίνι UPS Για WiFi Router 0,4KG |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000mah 8800mah 14000mah |
HKIVI UPS Αδιάλειπτη τροφοδοσία 26W Mini Poe UPS
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (μίνι-up για δρομολογητή wifi 9v, μίνι-up για δρομολογητή και μονέμ, μίν |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Κατηγορία προϊόντων: | Εφεδρική ισχύς UPS |
Φορητή τροφοδοσία Μίνι ΥΠΣ Για Wifi Router 18w Για Modem Cctv Κάμερα 10400mah 2000mah
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Κατηγορία προϊόντων: | Εφεδρική ισχύς UPS |
20000mah χωρητικότητα μπαταρίας Μίνι DC UPS για το δρομολογητή 60W τροφοδοσία
| Ετικέτα: | HKIVI |
|---|---|
| Δύναμη: | 60W |
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (μίνι-up για δρομολογητή wifi 9v, μίνι-up για δρομολογητή και μονέμ, μίν |
Μίνι UPS 12V έξοδος 12v 2a φορητό Διαδίκτυο 5200mah τροφοδοσία για Wifi Router
| Το προϊόν έφτασε.: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, εκτροπέας, ποτ. |
Ανθεκτική μπαταρία 5200mAh χωρητικότητα έξυπνη μίνι UPS τροφοδοσία 12V 2A DC UPS
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Σχέδιο: | Συμπίεση σχεδιασμού |
| Τύπος μπαταρίας: | Πυρηνικές συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών |
Μικρό μέγεθος Ups 12v 26w 36w 52w 10400mah 20000mah Smart Mini Ups Για κάμερα CCTV Wifi Router
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Σύντομο κύκλο |
| Βάρος: | 0.4kg |


