Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
12V DC UPS για Router με Poe 8800mah 10400mah 12000mah
| Ονομασία του προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, εκτροπέας, ποτ. |
Εφεδρική μπαταρία 8800mah 10400mah Mini Ups Εφεδρική ισχύς για το μονέμ και το δρομολογητή 5VDC/9VDC/12VDC
| Ονομασία του προϊόντος: | Εφεδρική μπαταρία Mini Ups Εφεδρική ισχύς για το μονέμ και το δρομολογητή 5VDC/9VDC/12VDC |
|---|---|
| Γενικές ερωτήσεις: | Το εμπορικό σήμα αυτού του προϊόντος είναι HKIVI. Οι διαθέσιμοι αριθμοί μοντέλων είναι UPS1026 και U |
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (μίνι-up για δρομολογητή wifi 9v, μίνι-up για δρομολογητή και μονέμ, μίν |
8000mah-20000mah Μικρό UPS Εφεδρική ισχύς για το μόντεμ και το δρομολογητή
| Ονομασία προϊόντος: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Εφεδρική ισχύς Μικρό μέγεθος 10400mah 18w |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Ιδανική για χρήση σε σπίτια, μικρά γραφεία και σε άλλες παρόμοιες εγκαταστάσεις όπου μια σταθερή σύν |
| Συσκευασία και ναυτιλία: | Συσκευασία: Μίνι UPS για συσκευή Wifi Router, προσαρμογέα ρεύματος, καλώδιο USB, εγχειρίδιο χρήστη.Δ |
5VDC/9VDC/12VDC Ups Εφεδρική ισχύς USB Poe Mini Dc Router Ups 10400mah 18w
| Ονομασία του προϊόντος: | Εφεδρική ισχύς UPS |
|---|---|
| FAQ: | Το εμπορικό σήμα αυτού του προϊόντος είναι HKIVI. Οι διαθέσιμοι αριθμοί μοντέλων είναι UPS1026 και U |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
8000mah-20000mah Μίνι DC UPS 12v Για δρομολογητές Wi-Fi με Poe Port
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δρομολογητής, Μόντεμ, κάμερα CCTV, δικτύωση |
| Προϊόν: | DC UPS με θύρα Poe 12v Modem Ups Εισερχόμενη τάση 85-265Vac/50-60Hz |
UPS1026CP Μίνι δρομολογητής Wifi UPS 12V 8000-20000mAh χωρητικότητα αποθήκευσης POE UPS
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Δείκτες με LED: | Παρέχει οπτικές ενδείξεις για την κατάσταση της μπαταρίας και τις συνθήκες ισχύος |
| Εφαρμογή: | Δρομολογητής, μόντεμ, κάμερα CCTV, δικτύωση. |
2200mAh*4 μπαταρία λιθίου Wifi Router Ups 9v για POE με χωρητικότητα 10400mAh
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C-40°C |
| Περιοχές εφαρμογής: | Τηλεπικοινωνίες, Βιομηχανική αυτοματοποίηση, Ασφάλεια και παρακολούθηση, Μεταφορές, Πληροφορικές τεχ |
8000MAH-10400MAH χωρητικότητα μπαταρίας φορητό Μίνι DC UPS για το POE που υποστηρίζεται από δρομολογητή
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Κλειδιά: | Μίνι UPS POE, Μίνι UPS για Wifi Router 9V, Μίνι UPS για Modem και Router |
Αδιάλειπτες πηγές ρεύματος έξυπνοι μικροί δρομολογητές με είσοδο 220v 110v
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
Poe 10400mah Mini Dc Ups για το Router Σταθερή τροφοδοσία μπαταρίας Υποστήριξη 220v 110v
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah/10400mah |
| Δύναμη εξόδου (μέγιστη): | 18W/36W |


