Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
Εφεδρική ισχύς 8800mah 10400 Mah Μίνι φορητές συσκευές Εισδοτική τάση 220V 110V
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Τεχνολογία: | 220v 110v |
12 Volt Router Ups Εφεδρική ισχύς Μίνι DC UPS Εισερχόμενη τάση AC 100V-240V Poe UPS
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 2Α |
| Δυναμική τάση: | Συνεχή 12V |
18w Mini Poe Ups 5V 9 12V Mini DC UPS Σύστημα για Ρουτέρ Modem Κάμερα
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Γενικές ερωτήσεις: | Το εμπορικό σήμα είναι HKIVI, οι διαθέσιμοι αριθμοί μοντέλων είναι UPS1026 και UPS1052, η ελάχιστη π |
| Χαρακτηριστικά: | Μίνι μπαταρία υποστήριξης για μικρές ηλεκτρονικές συσκευές, 12V UPS για δρομολογητές, μικρού μεγέθου |
Μίνι Poe Ups 8800mah 10400mah Μίνι DC UPS για Router Modem Home Network
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Γενικές ερωτήσεις: | Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 20 σετ, ο χρόνος παράδοσης είναι 7-14 εργάσιμες ημέρες, οι απο |
| Χαρακτηριστικά: | Μίνι μπαταρία υποστήριξης για μικρές ηλεκτρονικές συσκευές, 12V UPS για δρομολογητές, μικρού μεγέθου |
Υψηλής χωρητικότητας Μίνι DC UPS για οικιακό δίκτυο 8000mah-10400mah 18w 5v 9v 12v
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τεχνικές παραμέτρους: | Δύναμη εξόδου: 18w Mini Poe Ups |
| Δύναμη προϊόντος: | 18W |
Συνεχής ρεύμα 1A/2A Δίκτυο 12 Volt Router Ups 18650 Τύπος μπαταρίας ιόντων λιθίου
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
10400mah 14000mah DC 12v Wifi Ups Για Wifi Router Εξόδου ισχύος 26w 52w
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δρομολογητής, Μόντεμ, κάμερα CCTV, δικτύωση |
| υγρασία: | 10%-90% RH |
52W αδιάλειπτη παροχή συνεχούς ενέργειας 19V Router Up για την τάση εισόδου CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
| Δύναμη εξόδου: | 52W |
HKIVI DC 1A/2A ρεύμα εξόδου 5V DC UPS για συνεχή παρακολούθηση με κάμερα CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Προϊόν: | HKIVI UPS για δρομολογητή wifi DC mini ups μεγάλης χωρητικότητας μπαταρίας |
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
10400mah 8800mah DC Ups 5v τροφοδοσία για Wi-Fi Router και Modem
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups για Wifi Router και Modem 18W |
| Σχήμα: | Δοκιμαστική μονάδα: |


