Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
26W 52W έξοδος Μίνι Wifi Router UPS Διαδίκτυο για 5V / 9V / 12V DC τροφοδοσία
| Ονομασία προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Τεχνικές παραμέτρους: | Μίνι UPS 12V |
| Εφαρμογές: | Εφεδρική παροχή ενέργειας για το δρομολογητή wifi |
0.4KG Εφεδρική παροχή ρεύματος UPS Διαδίκτυο 14000mah 20000mah Για Wifi Router
| Ονομασία προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Τεχνικές παραμέτρους: | Μίνι UPS 12V |
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
10400mah 8800mah Εφεδρική ισχύς Mini Dc Ups για Router και Modem 18w 36w
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Τύπος: | 10400mah 8800mah Εφεδρική ισχύς Mini Dc Ups για Router και Modem 18w 36w |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
19v Δρομολογητής UPS 10400mah 8800mah Μικρές μονάδες για το σπίτι Μόντεμ IP κάμερα CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Τύπος: | 18w 36w Backup Power Mini Ups 9v για Router και Modem 10400mah 8800mah |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
Εφεδρική μπαταρία 10400mah Wifi Router Ups 12v Για τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας modem 18W
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Εφεδρική μπαταρία 10400mah Wifi Router Ups 12v Για τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας modem 18W |
| Δύναμη εξόδου: | 18w |
Μίνι τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας UPS 12V Διαδικτυακό δίκτυο UPS με προσαρμογέα ρεύματος ρεύματος για μονέμ δρομολογητή 12v 2a
| Ονομασία προστασίας: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Δύναμη εισόδου: | Ανταλλακτής εναλλασσόμενου ρεύματος (συχνά περιλαμβάνεται) |
| Τεχνική ένταση: | 12V συνεχής |
Μικρή μπαταρία Εφεδρικό δρομολογητή UPS Internet 85-265Vac/50-60Hz Εισερχόμενη τάση 26W 52W
| Ονομασία προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| Δυνατότητα μπαταρίας 2: | 2600mAh*4 |
Πάρτε το καλύτερο 12v UPS με υποστήριξη και υπηρεσίες Firmware ενημερώσεις και αναβαθμίσεις περιλαμβάνονται
| Protection: | Overcurrent |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
| Product Name: | 8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS Power Supply 18W 36W Mini UPS Poe For Wifi Router UPS |
Προσαρμόσιμο και συμπαγές 196*75*35mm UPS για δρομολογητή 20000mah
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 20000mAh |
|---|---|
| Παρατηρήσεις: | Η ισχύς εισόδου (πηγή ισχύος) πρέπει να είναι μεγαλύτερη από την ισχύ εξόδου (συστήνεται φορτιστή ρε |
| Δυνατότητα μπαταρίας 2: | 2600mAh μπαταρία λίθιου |
Αδιάλειπτες πηγές ηλεκτρικής ενέργειας 2400 Wh
| Χρώμα: | Μαύρο |
|---|---|
| Σύνθετο και μοντελοποιημένο σχεδιασμό: | Τα σύγχρονα συστήματα UPS έχουν σχεδιαστεί για την αποδοτικότητα του χώρου |
| Εφαρμογή: | Οικιακή συσκευή |


