Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
2400 Wh Ηλεκτρική Ενέργεια Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS με καθαρή έξοδο κύματος sinus
| Δύναμη παραγωγής (ανώτατη): | 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
| Τύπος μπαταρίας: | Πυροσβεστική μπαταρία |
Τεχνική φόρτιση Η διάρκεια ζωής της μπαταρίας στην παροχή ηλεκτρικής ενέργειας UPS 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA
| Προστασία: | Αστραπή |
|---|---|
| Ενεργειακή απόδοση: | Οι προηγμένες μονάδες UPS διαθέτουν λειτουργία Eco-mode |
| Ρυθμισμός τάσης: | Εφοδιασμένο με αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) |
Μίνι μονάδες συνεχούς ρεύματος (DC Ups) Εξόδου 5v Διαδρομοποιητές μονάδες με μπαταρία λιθίου 5VDC/9VDC/12VDC
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
| Εφαρμογή: | Δρομολογητής, Μόντεμ, κάμερα CCTV, δικτύωση |
52W ισχύς εξόδου 5V UPS για το δρομολογητή κάμερα CCTV 8000mah-20000mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής (ανώτατη): | 52W 26W |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
POE15V/24V Μικρό Μίνι DC UPS για Router και Modem 14000Mah 2000Mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Περιοχή υγρασίας: | 10%-90% RH |
POE UPS Mini DC UPS 5v 9v 12v Διάστημα ισχύος εξόδου 1A-2A 10400mah 14000mah 20000mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος εξόδου: | 1A-2A |
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
26w 52w 10400mah 14000mah Μίνι DC UPS 12V 5V 9V Ups για Router και Modem
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το κατά την φόρτιση, Εύκολο στη μεταφορά, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Πολλαπλή έ |
| Πεδίο λειτουργικής θερμοκρασίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
Φορητό Μίνι DC UPS 26w 52w 5V 9V 12V 24V έξοδος UPS παροχή ενέργειας έκτακτης ανάγκης
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Χρώμα: | Μαύρο |
18W Mini Poe Ups Mini DC Ups Ηλεκτρική τροφοδοσία για μοντέλο IP κάμερα CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 26W Μίνι Poe Ups |
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV IP, δρομολογητής, διακομιστής, POE |
Μίνι DC UPS Εφεδρική μπαταρία για μικρές ηλεκτρονικές συσκευές 10400mah 8800mah με Poe
| Ονομασία του προϊόντος: | Μίνι DC UPS Εφεδρική μπαταρία για μικρές ηλεκτρονικές συσκευές 10400mah 8800mah με Poe |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, εκτροπέας, ποτ. |
| Πεδίο χωρητικότητας μπαταρίας: | 8000-20000mah |


