Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini up ] αγώνας 322 προϊόντα.
Φορητό Μίνι UPS Για Wifi Router Μίνι DC UPS 5V 9V 12V Εναλλακτική μπαταρία
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερστροφή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
Αδιάλειπτη τροφοδοσία DC Mini Ups για Wifi Router και Αντένα 10400mah
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18W |
| Τεχνολογία: | 110V 220V |
POE15V/24V Mini DC Poe Ups για Wifi Router 5v 9v 12v μπαταρία 10400mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Εισφορά ισχύος: | 220v 110v |
| Παραγωγή δύναμης σημείου εισόδου: | 15v 24v |
18w/36w Ηλεκτρική ισχύς εξόδου Mini Ups 5v 9v 12v Για Wi-Fi Router 1-8A Ηλεκτρική ισχύς εξόδου
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, διαστρεβλωτής, POE, δικτύωση |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
Μίνι φορητά Ups DC Smart Mini Ups 60w 20800mah Για το λάπτοπ Camera Router
| Ονομασία προϊόντος: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Εφεδρική ισχύς Μικρό μέγεθος 10400mah 18w |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Ιδανική για χρήση σε σπίτια, μικρά γραφεία και σε άλλες παρόμοιες εγκαταστάσεις όπου μια σταθερή σύν |
| Συσκευασία και ναυτιλία: | Συσκευασία: Μίνι UPS για συσκευή Wifi Router, προσαρμογέα ρεύματος, καλώδιο USB, εγχειρίδιο χρήστη.Δ |
DC Mini Ups 5200mAh Λυθίου μπαταρία Mini Ups 12v 2a Wifi Router Ups
| Ονομασία του προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, εύκολο να μεταφέρετε, μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α/3Α |
26W 52W Ηλεκτρική ισχύς έξυπνη μίνι UPS 8000mah-20000mah 5v 9v 12v 24v Poe UPS
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV, δρομολογητής, αντιπροσωπευτής, ποτ. |
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
10400mah UPS Router Wifi Backup 2A Συμπλήρωση μπαταρίας DC 12V Poe Smart Mini UPS Για Wifi Router Modem Κάμερα CCTV Σπίτι
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Βάρος: | 0.4kg |
| υγρασία: | 10%-90% RH |
Μίνι ΥΠΔ 12v 2α DC Μίνι ΥΠΔ για Wifi Router 5200mah Συστασία ρεύματος
| Το προϊόν έφτασε.: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV, δρομολογητής. |
Mini Ups 12v 2a 18w 10400mah 20800mah Wifi Router Bms 5v 9v 12v Dc έξοδος
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 10400mah 20800mah |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |


