Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini up ] αγώνας 322 προϊόντα.
18w 36w Μίνι UPS POE για WiFi Router και Modem 10400mAh 8800mAh Wifi Power Bank
| Μέγεθος: | 160*105*33mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, εκτροπέας, ποτ. |
| Ευελιξία εγκατάστασης: | Προσφέρει ευελιξία για συσκευές συμβατές με το PoE σε τοποθεσίες όπου μπορεί να είναι δύσκολο να απο |
Μίνι UPS για WiFi Router 10400mah 8800mah Αδιάλειπτη παροχή ρεύματος
| Ηλεκτρική έξοδος Μίνι UPS POE: | Προσφέρει δυνατότητα Power over Ethernet (PoE), παρέχοντας τόσο ισχύ όσο και δεδομένα μέσω καλωδίου |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Δυνατότητα ισχύος και διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | Συνήθως έχει υψηλότερη ισχύ εξόδου για την υποστήριξη συσκευών μέσω Ethernet, η οποία μπορεί να επηρ |
Μίνι UPS 12V Αριθμοί μοντέλου UPS1026 και UPS1052 Συνεχή χρησιμότητα Χρήματα Gram Πληρωμή Ευχαρίστηση πελατών
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
|---|---|
| Brand: | HKIVI |
| Output Current: | 1A/2A |
Μίνι UPS 12V με 85-265Vac/50-60Hz Εισερχόμενη τάση και ρεύμα εξόδου 1A/2A
| Price Negotiable: | Yes |
|---|---|
| Brand: | HKIVI |
| Advanced Features: | Scalability, Parallel operation, Network management function, ECO mode, High-efficiency design, Visual interface, Data logging and analysis |
5200mAh Mini UPS για WIFI Router 10%-90%RH υγρασία και υψηλής χωρητικότητας ρεύμα εξόδου 1A
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
|---|---|
| Applications: | Backup Power Supply For Wifi Router |
| Dimensions: | 190*122*33mm |
Μίνι μπαταρία UPS DC 12V / 5A έξοδος 4 για σταθερή και παροχή ενέργειας
| Βάρος: | 20,6 κιλά |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0℃-40℃ |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 48000mAH |
MINI DC UPS 12V 8800mah 10400mah 5V 9V 12V Mini Ups Εφεδρική ισχύς για Wi-Fi Router
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (μίνι-up για δρομολογητή wifi 9v, μίνι-up για δρομολογητή και μονέμ, μίν |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
Mini DC Ups 8800mah Για DVR και κάμερες 26w 52w έξοδος τροφοδοσίας
| Ονομασία προϊόντος: | HKIVI UPS για δρομολογητή wifi DC mini ups μεγάλης χωρητικότητας μπαταρίας |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Μέγεθος: | 190*122*33mm |
Συνεχής πύλη POE 10400mah Μίνι φορητές πύλες 12v τροφοδοσία
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | DC POE Port 10400mah Mini Dc Ups για Wifi Router 12v τροφοδοσία |
| Ποσότητα μπαταρίας/δυναμικότητα: | 1800mah-2600mah*4 Επιλεγμένο |
18W έξοδος ισχύος Μίνι DCUps 8800mah Poe Για μοντέλο και επιλεγμένα 15v 24v
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 110V 220V |
| Ποσότητα μπαταρίας/δυναμικότητα: | 1800mah-2600mah*4 Επιλεγμένο |


