Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini up ] αγώνας 322 προϊόντα.
8000-20000mah Μίνι UPS 12V Τεχνική υποστήριξη και τακτική συντήρηση για την αποτελεσματικότητα
| Packing and Shipping: | Secure packaging in a sturdy cardboard box, shipping handled by a reliable courier service, shipping within 1-2 business days, tracking number provided, shipping costs calculated at checkout based on location and preferred method |
|---|---|
| Product Category: | Mini UPS 12V |
| Output Power: | 18w Mini Poe Ups |
8800mAh 10400mAh 12000mAh Mini Ups 12v 2a USB Power Bank 1a 2a Μόντεμ Μη διακοπτόμενο σύστημα πηγής
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ: | Αποστολή εντός 1-2 εργάσιμων ημερών, Δωρεάν αποστολή εντός της ηπειρωτικής χώρας των ΗΠΑ, Διεθνής απ |
|---|---|
| FAQ: | Ετικέτα: HKIVI, Αριθμός μοντέλου: DCP-60W, Πιστοποιητικά: ISO 9001, RoHS, Κατασκευασμένο στην Κίνα, |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah, 10400mah, 12000mah |
5200mAh έξυπνο Μίνι UPS για δρομολογητές και μόντεμ ups 20000 mAh φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 5200-20000mah |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Μίνι dc ups για δρομολογητή wifi 20000mah |
| Μέγεθος: | 196*75*35 χιλιοστά |
MINI DC UPS 12V 8800mah 10400mah 5V 9V 12V Mini Ups Εφεδρική ισχύς για Wi-Fi Router
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (μίνι-up για δρομολογητή wifi 9v, μίνι-up για δρομολογητή και μονέμ, μίν |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
Καταγραφή και ανάλυση δεδομένων Μίνι UPS 12V T/T Όροι πληρωμής Προηγμένα χαρακτηριστικά
| Operate temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
|---|---|
| Color: | Black |
| Weight: | 0.4KG |
Προέλευση Μίνι UPS 12V με αριθμούς μοντέλου οπτικής διεπαφής UPS1026 και UPS1052 Προηγμένα χαρακτηριστικά
| Features: | Mini UPS for wifi router, UPS for router and modem, Mini UPS battery backup |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1026 and UPS1052 |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
Μίνι UPS 12V Wifi Router Ups Dc έξοδος 9v 12v USB θύρα 20000mah Ups
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| Κατηγορία προϊόντων: | στήριγμα δύναμης UPS |
Μίνι UPS 12V Ηλεκτρική ισχύς 36w 52w 65w 190*122*33mm Εφεδρική τροφοδοσία DC Ups
| Ονομασία του προϊόντος: | Μίνι UPS 12V Εξόδου ισχύος 36w 52w 65w |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
1A/2A mini ups 12v ρεύμα εξόδου αδιάκοπη παροχή ενέργειας για κάμερα CCTV και δρομολογητή WIFI
| Κατηγορία προϊόντων: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δρομολογητής, Μόντεμ, κάμερα CCTV, δικτύωση |
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
DC UPS 12v 14000mah 20000mah Mini Ups για Wifi Router Εφεδρική ισχύ
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Τύπος: | DC UPS |
| Δύναμη εξόδου: | 26W/52W |


