Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini up ] αγώνας 322 προϊόντα.
Μοντέμ ΥΠΣ Ηλεκτρική τροφοδοσία Μίνι ΥΠΣ 12V 2A 5V 9V 12V 24V POE Port 18w 36w 12000mah
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ups 12V 2A |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV IP, δρομολογητής, διακομιστής, POE |
| Χαρακτηριστικά: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
Μίνι UPS 12V 2A αδιάλειπτη παροχή ρεύματος Μίνι UPS 18w 36w 12000mah Max
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Κλειδιά: | Υψηλή τάση, μικροκύματα, μικροκύματα για το σπίτι, DC 10400, μικροκύματα 5 9 12 |
Καταγραφή και ανάλυση δεδομένων Μίνι UPS 12V T/T Όροι πληρωμής Προηγμένα χαρακτηριστικά
| Operate temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
|---|---|
| Color: | Black |
| Weight: | 0.4KG |
Προέλευση Μίνι UPS 12V με αριθμούς μοντέλου οπτικής διεπαφής UPS1026 και UPS1052 Προηγμένα χαρακτηριστικά
| Features: | Mini UPS for wifi router, UPS for router and modem, Mini UPS battery backup |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1026 and UPS1052 |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
8800mah 10400mah 12000mah Μίνι ΥΠΣ Δίπλωμα ρεύματος 18W 36W Μίνι ΥΠΣ Poe Για Wifi Router ΥΠΣ
| Ονομασία προϊόντος: | 8800mAh 10400mAh 12000mAh Μίνι ΥΠΣ Συστασία ρεύματος 18W 36W Μίνι ΥΠΣ Poe |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
| Μέγεθος: | 190*122*33mm |
1A/2A mini ups 12v ρεύμα εξόδου αδιάκοπη παροχή ενέργειας για κάμερα CCTV και δρομολογητή WIFI
| Κατηγορία προϊόντων: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δρομολογητής, Μόντεμ, κάμερα CCTV, δικτύωση |
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
Εφεδρική μπαταρία 8800mah Smart Mini UPS Για δρομολογητή 12v Ενίσχυση 18W
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Συνεχή UPS POE |
| Δύναμη εξόδου: | 18w |
DC Poe UPS 14000mah Μίνι UPS 12V Για Wifi Router 20000mah Αναφορτιζόμενη μπαταρία
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Τύπος: | Υψηλές 12V για Wi-Fi Router |
| Δύναμη εξόδου: | 52W |
HKIVI Μικρό μέγεθος 0,4KG UPS Internet Mini Ups για προστασία από βραχυκύκλωμα κάμερας CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Σύντομο κύκλο |
| Βάρος: | 0.4kg |
Αδιάκοπη τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας DC Smart Mini Ups με Poe Port Mini Ups για Wifi Router 8000-20000mah
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Τύπος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
| Δύναμη εξόδου: | 26-65W |


