Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini up ] αγώνας 322 προϊόντα.
DC Μίνι UPS 12V Εφεδρική τροφοδοσία DC 5v 9v 12v Ups 20000mah Μεγαλύτερη χωρητικότητα UPS
| Ονομασία προϊόντος: | DC Μίνι UPS 12V Εφεδρική τροφοδοσία DC 5v 9v 12v Ups 20000mah Μεγαλύτερη χωρητικότητα UPS |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Σχεδιασμός: | Συμπίεση σχεδιασμού |
Μίνι UPS 12V αδιάκοπη παροχή ενέργειας DC έξοδος 5v 9v 12v Μίνι Ups
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Γενικές ερωτήσεις: | Το εμπορικό σήμα του προϊόντος UPS Internet είναι HKIVI. Ο αριθμός μοντέλου του προϊόντος UPS Intern |
| Σχεδιασμός: | Συμπίεση σχεδιασμού |
DC 5V 9V 12V UPS με 8000mah-20000mah χωρητικότητα μπαταρίας Mini Ups 12v
| Όνομα Procuct: | DC 5V 9V 12V UPS με 8000mah-20000mah χωρητικότητα μπαταρίας Mini Ups 12v |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Μίνι UPS για το δρομολογητή wifi, UPS για το δρομολογητή και το μόντεμ, Μίνι UPS αντίγραφο μπαταρίας |
| Κατηγορία προϊόντων: | Μίνι UPS 12V |
18w Μίνι DC UPS τροφοδοσία 10400mah Poe Ups 5v 9v 12v 24v DC έξοδος
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Υποστήριξη και Υπηρεσίες: | Η ομάδα τεχνικής υποστήριξης είναι διαθέσιμη για εγκατάσταση, αντιμετώπιση προβλημάτων και συντήρηση |
| Χρώμα: | Μαύρο |
8000mah-20000mah Mini Ups Εφεδρική μπαταρία για Wifi Router
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
Μίνι UPS 5v 9v 12v Έκδοση 1a 2a UPS Διαδικτυακή μπαταρία χωρητικότητα 2600mAh*4
| Ονομασία προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Δυνατότητα μπαταρίας 2: | 2600mAh*4 |
0.4KG Εξόδου ισχύος 52W φορητό μίνι UPS Διαδικτύου για φορητή ισχύ
| Το προϊόν έφτασε.: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, εκτροπέας, ποτ. |
8000-10400mah χωρητικότητα μπαταρίας Μίνι UPS 12V DC 1A/2A Για Wifi
| Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε: | Δεν χρειάζεται να περιμένεις. |
|---|---|
| Δύναμη υποστήριξης: | Παρέχει αδιάλειπτη παροχή ενέργειας σε συσκευές που απαιτούν πηγή 12V κατά τις διακοπές ή τις διακυμ |
| Μέγεθος: | 190*122*33mm |
Φορητός Μίνι Router UPS 12v UPS Router USB 5V 9V 12V UPS τροφοδοσία
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Δύναμη υποστήριξης: | Παρέχει αδιάλειπτη παροχή ενέργειας σε συσκευές που απαιτούν πηγή 12V κατά τις διακοπές ή τις διακυμ |
| Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε: | Δεν χρειάζεται να περιμένεις. |
Δύναμη εξόδου 26W/52W 12v Μίνι UPS για δρομολογητή με μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου (μέγιστη): | 26W/52W |
| Συμπίεση σχεδιασμού: | Μικρό και φορητό, το οποίο το καθιστά κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές και εύκολο στην εγκατάσταση |


