Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini up ] αγώνας 322 προϊόντα.
220v 110v εισροή Smart Mini Ups μπαταρία 10000mah με Poe Port 24v 15v
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
| Πλεονεκτήματα της παράτασης της ζωής της μπαταρίας: | Κατάλληλο για τομείς εφαρμογής όπως εξοπλισμός δικτύου, διακομιστές, βιομηχανικός έλεγχος, αυτοματισ |
DC1036P Εφεδρική μπαταρία για Mac Mini Ups 10400mah Αδιάλειπτες πηγές ρεύματος
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Ποσότητα/Διέκταση της μπαταρίας: | 2200mAh*4 ((μπαταρία 2200 λιθίου) Ή 2000mAh*4 ((LiFePO4) ((1800mah-2600mah επιλεγμένο) |
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το κατά την φόρτιση, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Πολλαπλή |
Μίνι Ups Εφεδρική μπαταρία για Wi-Fi Router 20000mah με μπαταρία LiFePO4
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
| Σχήμα: | Δοκιμαστική μονάδα: |
8000-12000mah Mini Ups 19V Router Ups Προστασία από βραχυκύκλωμα
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-12000mah |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
Μίνι Ηλιακό UPS Μίνι DC UPS 8800mah Για τροφοδοσία τροφοδοσίας δρομολογητή και μοντέμου 18W
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τύπος: | Εφεδρική μπαταρία 8800mah Μίνι Ηλιακές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρ |
| Δύναμη εξόδου: | 18w |
IP CCTV Mini DC Ups Για Wifi Router Mini UPS 220v 8800mAh-10400mah Επιλεγμένο
| Εφαρμογή: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, διαστρεβλωτής, POE, δίκτυο |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V |
| Παρακολούθηση και προειδοποιήσεις: | Ορισμένες μονάδες Μίνι UPS προσφέρουν λειτουργίες διαχείρισης δικτύου για την παρακολούθηση της κατά |
POE15V/24V Μίνι Wifi UPS για Router και Modem Η χωρητικότητα της μπαταρίας είναι 8800mah
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mAh |
|---|---|
| Μέγεθος: | 14.9cm*5.1cm*4.8cm |
| υγρασία: | 10%-90% RH |
HKIVI 8000mah 8800mah 14000mah 20800mah Smart Mini Ups 60W Για Λάπτοπ Και Δρομολογητή WiFi
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Ιδανική για χρήση σε σπίτια, μικρά γραφεία και σε άλλες παρόμοιες εγκαταστάσεις όπου μια σταθερή σύν |
| Ετικέτα: | HKIVI |
Τύπος μπαταρίας ιόντων λιθίου Μίνι φορητό ΥΠΔ έξυπνα Μίνι Υπ για κινητές συσκευές και συσκευές
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής: | Κίνα |
| Δύναμη εξόδου: | 60W Μίνι Poe Ups |
Poe Usb 5v 9v 12v Μίνι UPS 12v Για Wifi Router 8800mah 10400mah 12000mah
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18W 36W |
| Τύπος μπαταρίας: | Λιθιοϊόντα |


