Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini up ] αγώνας 322 προϊόντα.
Εκτός σύνδεσης Υποστήριξη 10400mah μπαταρία USB 5V DC 9V 12V Πολλαπλή έξοδος Mini Ups 12v 2a
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ups 12V 2A |
|---|---|
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ: | Αποστολή εντός 1-2 εργάσιμων ημερών, Δωρεάν αποστολή εντός της ηπειρωτικής χώρας των ΗΠΑ, Διεθνής απ |
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
8800mAh 10400mAh 12000mAh Mini Ups 12v 2a USB Power Bank 1a 2a Μόντεμ Μη διακοπτόμενο σύστημα πηγής
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ: | Αποστολή εντός 1-2 εργάσιμων ημερών, Δωρεάν αποστολή εντός της ηπειρωτικής χώρας των ΗΠΑ, Διεθνής απ |
|---|---|
| FAQ: | Ετικέτα: HKIVI, Αριθμός μοντέλου: DCP-60W, Πιστοποιητικά: ISO 9001, RoHS, Κατασκευασμένο στην Κίνα, |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah, 10400mah, 12000mah |
Μίνι UPS 12V 2A 12V 5V 9V DC UPS 10400mah Για WIFI Router Modem Online UPS Μίνι UPS 12000mah
| Βάρος: | 0.4kg |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Μίνι UPS 12V |
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ: | Αποστολή εντός 1-2 εργάσιμων ημερών, Δωρεάν αποστολή εντός της ηπειρωτικής χώρας των ΗΠΑ, Διεθνής απ |
5V 9V 12V MINI UPS 12V 2A Wifi Router 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ups 12V 2A |
|---|---|
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ: | Αποστολή εντός 1-2 εργάσιμων ημερών, Δωρεάν αποστολή εντός της ηπειρωτικής χώρας των ΗΠΑ, Διεθνής απ |
| Εφαρμογές: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS για μονέμ, κάμερα CCTV IP, δρομολογητή, μετατροπέα, POE |
Μίνι Υπ Power Bank Υπ 5v 9v12v 24v Μίνι Υπ 12v 2a 10400mah 12000mah
| Ονομασία: | Μίνι ups 12V 2A |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV IP, δρομολογητής, διακομιστής, POE |
| Τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες: | Υπηρεσίες εγκατάστασης, εγκατάστασης, διαμόρφωσης, αντιμετώπισης προβλημάτων, ενημερώσεων firmware κ |
10400 Mah 20000mah MINIBattery Backup Smart Mini Ups 12v 2v 36W 52W Μίνι UPS 12V Μοντέμ Δρομολογητής
| Ονομασία προϊόντος: | MINI UPS12V |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
Εφεδρική παροχή ρεύματος MINI UPS 12V για Wi-Fi Router MINI UPS 12V 2A 5V 9V έξοδος USB
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ups 12V 2A |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Βάρος: | 0.4kg |
Μίνι UPS 12v 5v 9v 12v 24v Μίνι UPS DC έξοδος Wifi Router Ups 10400mah 20000mah 36w 52w
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ups 12V 2A |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Προστασία: | Σύντομο κύκλο |
8000mAh 20000mAh χωρητικότητα μπαταρίας Μίνι UPS 12V Poe Υποστήριξη 5v 9v 12v Μίνι UPS
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ups 12V 2A |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV, δρομολογητής, αντιπροσωπευτής, ποτ. |
| Δυναμικότητα: | 10400mah 20000mah |
ΜΙΝΙ UPS 12V 2A 8000MAH 10400MAH 20000MAH ΑΠΟΤΕΡΙΑ
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ups 12V 2A |
|---|---|
| Μέγεθος: | 190*122*33mm |
| Προστασία: | Σύντομο κύκλο |


