Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini up ] αγώνας 322 προϊόντα.
DC 5V 9V 12V Μίνι DC Poe UPS 26w 52w 10400mah 14000mah 20000mah Router Μίνι Ups
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τύπος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
| Δύναμη εξόδου: | 26w |
Μίνι ΥΠΣ Ηλεκτρική τροφοδοσία 24V ΥΠΣ 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Εφεδρική τροφοδοσία
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ΥΠΣ Ηλεκτρική τροφοδοσία 24V ΥΠΣ 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Εφεδρική τροφοδοσία |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερστροφή |
| Υποστήριξη και Υπηρεσίες: | Υπηρεσίες εξ αποστάσεως παρακολούθησης και διαχείρισης, υπηρεσίες αντικατάστασης μπαταριών, ενημερώσ |
18w Mini Poe Ups Εφεδρική ισχύς Mini Ups για Router Cctv κάμερα 8800mah 10400mah
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18w Μίνι Poe Ups |
| Τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες: | 24/7 τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση και ρύθμιση επί τόπου, απομακρυσμένη παρακολούθηση και διάγνωση |
DC Mini UPS 12V Εφεδρική τροφοδοσία DC 5v 9v 12v Ups Για Wi-Fi Router 5600mah 10400mah 20000mah
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 5600mAh |
| Δύναμη εξόδου: | 24W |
18W Mini Poe Ups DC 10400 Για Router Εύκολη μεταφορά και σταθερή τροφοδοσία 5v 9v 12v
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18w Μίνι Poe Ups |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
Ανανεώσιμη 48000mah Μίνι φορητή ηλεκτρική τροφοδοσία για το δρομολογητή και την κεραία Wifi
| ρεύμα εξόδου: | 1 έως 8A |
|---|---|
| Παραγωγή 3: | Συνεχή 9V (12V) /2A |
| Ονομασία προϊόντος: | Ανανεώσιμη 48000mah Μίνι φορητή ηλεκτρική τροφοδοσία για το δρομολογητή και την κεραία Wifi |
Μικρό Σπίτι Μίνι DC UPS 12V με Poe Port USB 5V / 9V / 12V / 24V έξοδος για Wi-Fi Router
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Χαρακτηριστικά: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
5v 9v 12v DC UPS για Router Αδιάλειπτη παροχή ρεύματος Mini Dc Ups 10400mah
| Ονομασία προϊόντος: | 5v 9v 12v DC UPS για Router Αδιάλειπτη παροχή ρεύματος Mini Dc Ups 10400mah |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
| Χρώμα: | Μαύρο λευκό |
Εξόδου ισχύος 18W Μίνι Poe UPS Πηγές ρεύματος 5V USB 9V 12V DC εξόδου
| Ονομασία του προϊόντος: | Εξόδου ισχύος 18W Μίνι Poe UPS Πηγές ρεύματος 5V USB 9V 12V DC εξόδου |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
| Πρότυποι αριθμοί: | UPS1018, UPS1036 |
Εικονική οθόνη LED 8800-10400mah Μίνι UPS Διαδικτυακή αδιάκοπη παροχή ρεύματος
| Ονομασία προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Μίνι ups δικτύου |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |


