Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini up ] αγώνας 322 προϊόντα.
Αδιάλειπτη παροχή ρεύματος DC Ups Poe για Wifi Router DC1018P 10400mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18w |
| Βασικά Οφέλη: | Προστατεύει ευαίσθητα ηλεκτρονικά, διατηρεί τη συνέχιση της επιχείρησης και την ακεραιότητα των δεδο |
18W 36W Μίνι Poe Ups Φορητές Μίνι DC Ups Για Wifi Router ρεύμα εξόδου 1A/2A
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τύπος: | Διαδικτυακά |
| εγγύηση: | 1 έτος |
Εξόδου ισχύος 18W 36W Mini Poe DC Ups για την προστασία και τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας οικιακών ηλεκτρονικών συσκευών
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
Συμπληκτικό Μίνι DC UPS On Line Μίνι DC UPS 5V 9V 12V UPS Για επείγουσα υποστήριξη ενέργειας
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
POE15V/24V Mini DC Poe Ups για Wifi Router 5v 9v 12v μπαταρία 10400mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Εισφορά ισχύος: | 220v 110v |
| Παραγωγή δύναμης σημείου εισόδου: | 15v 24v |
Υποστήριξη μετατροπέα Mini Dc Ups 12v Για WiFi Router 8800mah Η μπαταρία Εφεδρική ισχύς
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | Υποστήριξη μετατροπέα Mini Dc Ups 12v Για WiFi Router 8800mah Η μπαταρία Εφεδρική ισχύς |
| Ποσότητα μπαταρίας/δυναμικότητα: | 1800mah-2600mah*4 Επιλεγμένο |
36W Ηλεκτρική ισχύς Mini Dc Ups Ηλεκτρική ενέργεια για Wifi Router 8800mah 10400mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | 36W Ηλεκτρική ισχύς Mini Dc Ups Ηλεκτρική ενέργεια για Wifi Router 8800mah 10400mah |
| Ποσότητα μπαταρίας/δυναμικότητα: | 1800mah-2600mah*4 Επιλεγμένο |
18w/36w Εξόδου Δύναμη 8800mah Μικρές μονάδες για το δρομολογητή και το μόντεμ
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
Συστήματα επαναφόρτισης και τροφοδοσίας 9v για το δρομολογητή και το μόντεμ
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
| Βάρος: | 0.35 κιλά |
Αδιάκοπη τροφοδοσία 9v για Wi-Fi Router 10400mah με Poe Port
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah/10400mah |
| Δύναμη εξόδου (μέγιστη): | 18W/36W |


