Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini up ] αγώνας 322 προϊόντα.
8800mAh / 10400mAh χωρητικότητα μπαταρίας Οικιακό δρομολογητή για μονέμ και δρομολογητές
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Ποσότητα/Διέκταση της μπαταρίας: | 2200mAh*4 ((μπαταρία 2200 λιθίου) Ή 2000mAh*4 ((LiFePO4) ((1800mah-2600mah επιλεγμένο) |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
18650 2-4PCS 8800mAh-10400mah Ηλεκτρονικά κυκλώματα ηλεκτρικής ενέργειας για δρομολογητή και μονέμ
| Εισαγωγή: | 100~240V/50~60Hz |
|---|---|
| Ποσότητα/Διέκταση της μπαταρίας: | Επιλέγεται 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah |
| Σχήμα: | DCL1018C |
DCL1018C UPS αδιάλειπτη παροχή ρεύματος Εισαγωγική τάση 220v 110v
| Βασικοί παράγοντες που πρέπει να εξετάσουμε: | Δυνατότητα ισχύος, Χρόνος αντιστάθμισης της μπαταρίας, Σχήμα κύματος εξόδου και ποιότητα ισχύος, Δια |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το κατά την φόρτιση, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Πολλαπλή |
| Τεχνολογία: | 220v 110v |
18W ισχύς εξόδου μικρές μονάδες μπαταρίας 8800-10400mah
| ρεύμα εξόδου: | 1 έως 8A |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα στις εφαρμογές δρομολογητών: | Παρέχει βραχυπρόθεσμη υποστήριξη ενέργειας έκτακτης ανάγκης, προστατεύει τον δρομολογητή από ανωμαλί |
| Βάρος: | 0.35 κιλά |
Μίνι Ηλιακό UPS Μίνι DC UPS 8800mah Για τροφοδοσία τροφοδοσίας δρομολογητή και μοντέμου 18W
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Τύπος: | Εφεδρική μπαταρία 8800mah Μίνι Ηλιακές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρ |
| Δύναμη εξόδου: | 18w |
POE15V/24V Μίνι Wifi UPS για Router και Modem Η χωρητικότητα της μπαταρίας είναι 8800mah
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mAh |
|---|---|
| Μέγεθος: | 14.9cm*5.1cm*4.8cm |
| υγρασία: | 10%-90% RH |
Εφεδρική μπαταρία 8800mah Σύνθετο Wifi UPS Router Για Wifi Router 0.35KG 220V
| Κατηγορία προϊόντων: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0℃-45℃ |
| Προστασία από υπερβολικές τάσεις: | Βεβαιωθείτε ότι το Μίνι UPS παρέχει επαρκή προστασία από υπερβολικές τάσεις για τον συνδεδεμένο δρομ |
Κάμερα CCTV 12V φορητή πολλαπλή έξοδος μπαταρία Εφεδρική ισχύς 2600mAh*4 χωρητικότητα μπαταρίας
| Battery Capacity 2: | 2600mAh*4 |
|---|---|
| Additional Description: | mini usb ups, portable mini ups for home, portable mini ups for home |
| Output Power: | 24W |
Μη διακοπτόμενη παροχή ρεύματος 4A επιλογές ρεύματος εξόδου Μίνι DC UPS με ισχύ εξόδου 36W
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, σχεδιασμός υψηλής απόδοσης, οπτική διεπαφή, καταγραφή δεδομένων και |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
36w 52w 65w ισχύς εξόδου DC UPS για πλεονεκτήματα παρακολούθησης δικτύου
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
|---|---|
| Support and Services: | Comprehensive technical support and services, Repair and maintenance services, Customer satisfaction and continuous usability over the ownership period are top priorities |
| Operate temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |


