Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini up ] αγώνας 322 προϊόντα.
Αδιάκοπη τροφοδοσία 9v για Wi-Fi Router 10400mah με Poe Port
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah/10400mah |
| Δύναμη εξόδου (μέγιστη): | 18W/36W |
36w 52w 65w ισχύς εξόδου DC UPS για πλεονεκτήματα παρακολούθησης δικτύου
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
|---|---|
| Support and Services: | Comprehensive technical support and services, Repair and maintenance services, Customer satisfaction and continuous usability over the ownership period are top priorities |
| Operate temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
52W αδιάλειπτη παροχή συνεχούς ενέργειας 19V Router Up για την τάση εισόδου CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
| Δύναμη εξόδου: | 52W |
52W ισχύς εξόδου 5V UPS για το δρομολογητή κάμερα CCTV 8000mah-20000mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής (ανώτατη): | 52W 26W |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
10400mah 8800mah DC Ups 5v τροφοδοσία για Wi-Fi Router και Modem
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups για Wifi Router και Modem 18W |
| Σχήμα: | Δοκιμαστική μονάδα: |
18w/36w Εξόδου Δύναμη 8800mah Μικρές μονάδες για το δρομολογητή και το μόντεμ
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
8800mAh / 10400mAh χωρητικότητα μπαταρίας Οικιακό δρομολογητή για μονέμ και δρομολογητές
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Ποσότητα/Διέκταση της μπαταρίας: | 2200mAh*4 ((μπαταρία 2200 λιθίου) Ή 2000mAh*4 ((LiFePO4) ((1800mah-2600mah επιλεγμένο) |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
18650 2-4PCS 8800mAh-10400mah Ηλεκτρονικά κυκλώματα ηλεκτρικής ενέργειας για δρομολογητή και μονέμ
| Εισαγωγή: | 100~240V/50~60Hz |
|---|---|
| Ποσότητα/Διέκταση της μπαταρίας: | Επιλέγεται 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah |
| Σχήμα: | DCL1018C |
DCL1018C UPS αδιάλειπτη παροχή ρεύματος Εισαγωγική τάση 220v 110v
| Βασικοί παράγοντες που πρέπει να εξετάσουμε: | Δυνατότητα ισχύος, Χρόνος αντιστάθμισης της μπαταρίας, Σχήμα κύματος εξόδου και ποιότητα ισχύος, Δια |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το κατά την φόρτιση, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Πολλαπλή |
| Τεχνολογία: | 220v 110v |
18W ισχύς εξόδου μικρές μονάδες μπαταρίας 8800-10400mah
| ρεύμα εξόδου: | 1 έως 8A |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα στις εφαρμογές δρομολογητών: | Παρέχει βραχυπρόθεσμη υποστήριξη ενέργειας έκτακτης ανάγκης, προστατεύει τον δρομολογητή από ανωμαλί |
| Βάρος: | 0.35 κιλά |


