Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini up ] αγώνας 322 προϊόντα.
Εφεδρική μπαταρία 8800mah Σύνθετο Wifi UPS Router Για Wifi Router 0.35KG 220V
| Κατηγορία προϊόντων: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0℃-45℃ |
| Προστασία από υπερβολικές τάσεις: | Βεβαιωθείτε ότι το Μίνι UPS παρέχει επαρκή προστασία από υπερβολικές τάσεις για τον συνδεδεμένο δρομ |
Προηγμένα χαρακτηριστικά Παράλληλη λειτουργία DC UPS με χωρητικότητα αποθήκευσης 20000mAh
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C --40°C |
1A ρεύμα εξόδου 19V για δίκτυα δρομολογητών 20000mah χωρητικότητα μπαταρίας
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 52W |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
Αδιάλειπτη παροχή ρεύματος DC Ups Poe για Wifi Router DC1018P 10400mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18w |
| Βασικά Οφέλη: | Προστατεύει ευαίσθητα ηλεκτρονικά, διατηρεί τη συνέχιση της επιχείρησης και την ακεραιότητα των δεδο |
Συστήματα επαναφόρτισης και τροφοδοσίας 9v για το δρομολογητή και το μόντεμ
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |
| Βάρος: | 0.35 κιλά |
Συνεχής 5v 9v 12v UPS Συστατική τροφοδοσία 10400mah 20000mah DC UPS
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Σχεδιασμός: | Συμπίεση σχεδιασμού |
DC1018P 18w/36w έξυπνες μικρές συσκευές για Wi-Fi δρομολογητή συντήρηση μπαταρίας
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
| Τύπος προϊόντος: | Dc1018p έξυπνη αντιγράφηση για το δρομολογητή Wi-Fi διατηρήστε την μπαταρία |
Επενδύσεις μικρών συσκευών 18650 2-4PCS 8800mAh-10400mAh
| Βασικοί παράγοντες που πρέπει να εξετάσουμε: | Δυνατότητα ισχύος, Χρόνος αντιστάθμισης της μπαταρίας, Σχήμα κύματος εξόδου και ποιότητα ισχύος, Δια |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
| Σχήμα: | DCL1018C |
OEM ODM Μικρή μπαταρία Εφεδρική τροφοδοσία 100-240V/50-60Hz
| Κατηγορία προϊόντων: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Εισαγωγή: | 100~240V/50~60Hz |
| ρεύμα εξόδου: | 1 έως 8A |
19v Δρομολογητής UPS 10400mah 8800mah Μικρές μονάδες για το σπίτι Μόντεμ IP κάμερα CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Τύπος: | 18w 36w Backup Power Mini Ups 9v για Router και Modem 10400mah 8800mah |
| Δύναμη εξόδου: | 18W/36W |


