Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini up ] αγώνας 322 προϊόντα.
Υποστήριξη Δρομολογητή ΥΠΔ Δυναμική παροχή 0.4KG UPS μπαταρία 10400mah για το δρομολογητή
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Τεχνικές παραμέτρους: | Δυνατότητα μπαταρίας, διαστάσεις, προηγμένα χαρακτηριστικά, εφαρμογές, ισχύ εξόδου, βάρος, τόπος προ |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000MAH-10400MAH |
Μικρό Σπίτι Μίνι DC UPS 12V με Poe Port USB 5V / 9V / 12V / 24V έξοδος για Wi-Fi Router
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Χαρακτηριστικά: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
Μοντέμ ΥΠΣ Τροφοδοσία ρεύματος 1A/2A ρεύμα εξόδου 5V 9V 12V DC ΥΠΣ με Poe 18w 36w
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV IP, δρομολογητής, διακομιστής, POE |
| Χαρακτηριστικά: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
18W Mini Poe Ups DC 10400 Για Router Εύκολη μεταφορά και σταθερή τροφοδοσία 5v 9v 12v
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18w Μίνι Poe Ups |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
Σταθερή παροχή ισχύος UPS 5v 9v 12v υγρασία 10%-90%RH ρεύμα εξόδου 1A/2A 18w 36w 8800mah 10400mah 12000mah
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Βάλτε έξω: | 5v 9v 12v 24v |
| Υποστήριξη και Υπηρεσίες: | Υπηρεσίες εξ αποστάσεως παρακολούθησης και διαχείρισης, υπηρεσίες αντικατάστασης μπαταριών, ενημερώσ |
ΥΠΣ Εφεδρική ισχύς 12v 2a ΥΠΣ Μίνι Για WiFi Router 5200mah Υποστήριξη Προσαρμογή
| Ονομασία του προϊόντος: | Εφεδρική ισχύς UPS |
|---|---|
| Σχέδιο: | Συμπίεση σχεδιασμού |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Ενσωματωμένη προστασία από υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα και υπερφόρτιση |
Εξόδου ισχύος 18W 36W Μίνι Poe Ups Ηλεκτρική τροφοδοσία για Wifi Router Modem συμβατότητα
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Μαύρο λευκό τροφοδοσία UPS 190*122*33mm για την απόδοση
| Applications: | Provides A Reliable Backup Power Supply For WiFi Routers For Extended Periods, With Battery Capacities Ranging From 8000mAh To 20000mAh. With An Input Voltage Range Of 85-265Vac/50-60Hz, It Ensures Compatibility With Most Routers. Weighing Merely 0.4KG, It |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Output Power: | 26W Mini Poe Ups |
8800mah 1040mah χωρητικότητα μπαταρίας 5v 9v 12v UPS τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας DC UPS για Wi-Fi μόντεμ
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
| Δύναμη εξόδου: | 18w Μίνι Poe Ups |
Αδιάλειπτη παροχή ρεύματος UPS Εφεδρική ισχύς 12000mah 20000mah 60W UPS Για Wifi Router και Modem
| Ονομασία προϊόντος: | Εφεδρική ισχύς UPS |
|---|---|
| Ετικέτα: | HKIVI |
| Χρώμα: | Μαύρο |


