Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini ups ] αγώνας 322 προϊόντα.
5v 9v 12v UPS Υποστήριξη τροφοδοσίας Οικιακό Wi-Fi Router Modem και Cctv Mini Dc Ups
| Ονομασία προϊόντος: | 5v 9v 12v UPS Υποστήριξη παροχής ρεύματος Οικιακό Wifi Router Modem |
|---|---|
| Πρότυποι αριθμοί: | UPS1018, UPS1036 |
| Χρώμα: | Μαύρο λευκό |
60W μπαταρία Εφεδρική παροχή ρεύματος για το σπίτι DC 9V/12V 2A
| Σχήμα: | DCP-60W |
|---|---|
| Παραγωγή 3: | Συνεχή 9V (12V) /2A |
| Τεχνολογία: | 220v 110v |
8000mah-20000mah UPS Εφεδρική ισχύς 12v DC UPS Για 12v WIFI Router Modem 5v 9v12v
| Ονομασία του προϊόντος: | Εφεδρική ισχύς UPS |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Διαθέσιμοι όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram και PayPal |
Μικρή παροχή ηλεκτρικής ενέργειας UPS Διαφορετική χωρητικότητα 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w DC 12v Ups
| Ονομασία του προϊόντος: | Εφοδιασμός ηλεκτρικής ενέργειας |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Υποστήριξη και Υπηρεσίες: | Υπηρεσίες εξ αποστάσεως παρακολούθησης και διαχείρισης, υπηρεσίες αντικατάστασης μπαταριών, ενημερώσ |
Μακροχρόνια ισχύς 36W Ηλεκτρική ισχύς Mini DC UPS για WiFi Router Αναφορτώσιμη μπαταρία για το σπίτι
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C --40°C |
|---|---|
| Μέγεθος: | 196*75*35 χιλιοστά |
| Ικανότητα παραγωγής: | 20000mAh Ή Προσαρμόστε |
OEM ODM 18W UPS Εφεδρική τροφοδοσία ρεύματος για μονέμ και δρομολογητή10400mah 8800mah
| Ονομασία προϊόντος: | OEM ODM 18W UPS Εφεδρική τροφοδοσία ρεύματος για μονέμ και δρομολογητή10400mah 8800mah |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000mah 8800mah 14000mah |
8000mah-20000mah μπαταρία UPS Εφεδρική ισχύς για Wifi Modem και Router 18w ισχύς εξόδου
| Ονομασία προϊόντος: | 8000mah-20000mah μπαταρία UPS Εφεδρική ισχύς για Wifi Modem και Router 18w ισχύς εξόδου |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Ιδανική για χρήση σε σπίτια, μικρά γραφεία και σε άλλες παρόμοιες εγκαταστάσεις όπου μια σταθερή σύν |
| Ετικέτα: | HKIVI |
OEM ODM Μικρή μπαταρία Εφεδρική τροφοδοσία 100-240V/50-60Hz
| Κατηγορία προϊόντων: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Εισαγωγή: | 100~240V/50~60Hz |
| ρεύμα εξόδου: | 1 έως 8A |
12v αδιάλειπτη παροχή ρεύματος UPS για το μονέμ και το δρομολογητή 8000mah 8800mah 14000mah
| Ονομασία του προϊόντος: | 12v αδιάλειπτη παροχή ρεύματος UPS για το μονέμ και το δρομολογητή 8000mah 8800mah 14000mah |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, εκτροπέας, ποτ. |
Μικρή έξοδος αδιάκοπης παροχής ενέργειας 5VDC/9VDC/12VDC PoE15V/24V
| Δύναμη εξόδου (μέγιστη): | 18w |
|---|---|
| Σχήμα: | DCL1018C |
| Ποσότητα/Διέκταση της μπαταρίας: | Επιλέγεται 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah |


