Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 348 προϊόντα.
8800mah 1040mah χωρητικότητα μπαταρίας 5v 9v 12v UPS τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας DC UPS για Wi-Fi μόντεμ
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
| Δύναμη εξόδου: | 18w Μίνι Poe Ups |
12V DC UPS τροφοδοσία 18W 10400mah 36w 12000mah Mini Ups 5V USB 12V Outout Poe UPS
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
Μικρό Σπίτι Μίνι DC UPS 12V με Poe Port USB 5V / 9V / 12V / 24V έξοδος για Wi-Fi Router
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Χαρακτηριστικά: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
Μοντέμ ΥΠΣ Τροφοδοσία ρεύματος 1A/2A ρεύμα εξόδου 5V 9V 12V DC ΥΠΣ με Poe 18w 36w
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV IP, δρομολογητής, διακομιστής, POE |
| Χαρακτηριστικά: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
18W Mini Poe Ups DC 10400 Για Router Εύκολη μεταφορά και σταθερή τροφοδοσία 5v 9v 12v
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 18w Μίνι Poe Ups |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
Μικρή παροχή ηλεκτρικής ενέργειας UPS Διαφορετική χωρητικότητα 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w DC 12v Ups
| Ονομασία του προϊόντος: | Εφοδιασμός ηλεκτρικής ενέργειας |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α |
| Υποστήριξη και Υπηρεσίες: | Υπηρεσίες εξ αποστάσεως παρακολούθησης και διαχείρισης, υπηρεσίες αντικατάστασης μπαταριών, ενημερώσ |
Εξόδου ισχύος 18W 36W Μίνι Poe Ups Ηλεκτρική τροφοδοσία για Wifi Router Modem συμβατότητα
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Μίνι UPS 12V έξοδος 12v 2a φορητό Διαδίκτυο 5200mah τροφοδοσία για Wifi Router
| Το προϊόν έφτασε.: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, IP κάμερα CCTV, δρομολογητής, εκτροπέας, ποτ. |
Διαδικτυακό δίκτυο DC UPS μακράς διάρκειας με προσαρμογέα DC 12V 2A Mini Ups για δρομολογητή
| Ονομασία του προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 5200mAh |
| Δύναμη εξόδου: | 24W |
DC Mini Ups 5200mAh Λυθίου μπαταρία Mini Ups 12v 2a Wifi Router Ups
| Ονομασία του προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, εύκολο να μεταφέρετε, μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
| ρεύμα εξόδου: | 1Α/2Α/3Α |


