Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 348 προϊόντα.
24W UPS 12V 2A 5200mah Mini Ups Για Wifi Router Modem Καμερα DC 12V UPS
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 24W |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Ενσωματωμένη προστασία από υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα και υπερφόρτιση |
Μίνι Ups 24W Εξόδου Δύναμη UPS Διαδίκτυο με επαναφορτιζόμενες μπαταρίες λιθίου DC 12V για δρομολογητή
| Ονομασία του προϊόντος: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 5200mAh |
Ανθεκτική μπαταρία 5200mAh χωρητικότητα έξυπνη μίνι UPS τροφοδοσία 12V 2A DC UPS
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Σχέδιο: | Συμπίεση σχεδιασμού |
| Τύπος μπαταρίας: | Πυρηνικές συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών |
Μίνι τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας UPS 12V Διαδικτυακό δίκτυο UPS με προσαρμογέα ρεύματος ρεύματος για μονέμ δρομολογητή 12v 2a
| Ονομασία προστασίας: | Διαδίκτυο UPS |
|---|---|
| Δύναμη εισόδου: | Ανταλλακτής εναλλασσόμενου ρεύματος (συχνά περιλαμβάνεται) |
| Τεχνική ένταση: | 12V συνεχής |
ΥΠΣ Εφεδρική ισχύς 12v 2a ΥΠΣ Μίνι Για WiFi Router 5200mah Υποστήριξη Προσαρμογή
| Ονομασία του προϊόντος: | Εφεδρική ισχύς UPS |
|---|---|
| Σχέδιο: | Συμπίεση σχεδιασμού |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Ενσωματωμένη προστασία από υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα και υπερφόρτιση |
Μικρό μέγεθος Ups 12v 26w 36w 52w 10400mah 20000mah Smart Mini Ups Για κάμερα CCTV Wifi Router
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Σύντομο κύκλο |
| Βάρος: | 0.4kg |
Έξυπνη Μίνι UPS 5V 9V 12V 15V 24V Φορητή Μίνι UPS DC UPS 12V για Router
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C --40°C |
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV, δρομολογητής, αντιπροσωπευτής, ποτ. |
26W 52W έξοδος ισχύος Smart Mini UPS Poe Port 5v 9v 12v 24v τροφοδοσία
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C --40°C |
Αδιάλειπτη τροφοδοσία Η/Υ 5v 9v 12v 24v 1a 2a Smart Mini Ups Λιθιογενής μπαταρία DC UPS 10400mah 20000mah
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Σύντομο κύκλο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C --40°C |
26W 52W Ηλεκτρική ισχύς έξυπνη μίνι UPS 8000mah-20000mah 5v 9v 12v 24v Poe UPS
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV, δρομολογητής, αντιπροσωπευτής, ποτ. |
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |


