Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 348 προϊόντα.
Μίνι UPS 12V 2A 52W 36W Έκδοση 5V 9V 12V 24V DC MINI UPS 10400MAH 20000MAH
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι ups 12V 2A |
|---|---|
| Βάρος: | 0.4kg |
| Κατηγορία προϊόντων: | μίνι UPS |
5200mAh έξυπνο Μίνι UPS για δρομολογητές και μόντεμ ups 20000 mAh φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 5200-20000mah |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Μίνι dc ups για δρομολογητή wifi 20000mah |
| Μέγεθος: | 196*75*35 χιλιοστά |
Προσαρμόστε Mini UPS 3A ρεύμα εξόδου 20000mah χωρητικότητα UPS τροφοδοσία
| υγρασία: | 10%-90% RH |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV, δρομολογητής. |
| Δυνατότητα μπαταρίας 2: | 2600mah*2 |
Μίνι Dc Ups για Wifi Router 20000mah Smart Mini UPS για το σπίτι με μπαταρία
| Δυνατότητα μπαταρίας 2: | 2600mah*2 |
|---|---|
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Αδιάλειπτη παροχή ρεύματος, μπαταρία ασφαλείας, dc 5v 9v 12v ups, Χρησιμοποιήστε το κατά την φόρτιση |
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
20000mah Dc Ups Plug-and-play Ιδανικό για υποστήριξη τροφοδοσίας του δρομολογητή Wi-Fi
| Εφαρμογές: | Μίνι dc ups για δρομολογητή wifi 20000mah |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 2Α/2.5Α/3Α |
| Εφαρμογές 2: | Εφεδρική παροχή ενέργειας για το δρομολογητή wifi |
Ηλεκτρική ισχύς εξόδου 36W Μίνι UPS για δρομολογητή και μονέμ Wifi Δρομολογητής εφεδρική τροφοδοσία
| Δύναμη εξόδου: | 36w |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 2Α/2.5Α/3Α |
| Εφαρμογές 2: | Εφεδρική παροχή ενέργειας για το δρομολογητή wifi |
20000mah χωρητικότητα Smart Mini UPS Για κάμερα CCTV Ups Power Bank Προσαρμόσιμη
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 5200-20000mah |
|---|---|
| Μέγεθος: | 196*75*35 χιλιοστά |
| Κατηγορία προϊόντων: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
Μη διακοπτόμενη παροχή ρεύματος 4A επιλογές ρεύματος εξόδου Μίνι DC UPS με ισχύ εξόδου 36W
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, σχεδιασμός υψηλής απόδοσης, οπτική διεπαφή, καταγραφή δεδομένων και |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
Προσαρμόσιμο και συμπαγές 196*75*35mm UPS για δρομολογητή 20000mah
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 20000mAh |
|---|---|
| Παρατηρήσεις: | Η ισχύς εισόδου (πηγή ισχύος) πρέπει να είναι μεγαλύτερη από την ισχύ εξόδου (συστήνεται φορτιστή ρε |
| Δυνατότητα μπαταρίας 2: | 2600mAh μπαταρία λίθιου |
Αναφορτιζόμενη μπαταρία για Wifi Router Smart Mini UPS 5200mAh μπαταρία λιθίου
| Ονομασία του προϊόντος: | 20000mAh Smart Mini UPS Για Wi-Fi Router DC Ups Η μπαταρία 12v |
|---|---|
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, σχεδιασμός υψηλής απόδοσης, οπτική διεπαφή, καταγραφή δεδομένων και |
| υγρασία: | 10%-90% RH |


