Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini up ] αγώνας 322 προϊόντα.
Μίνι UPS Router 12v Wifi Router Ups έξοδος POE15V/24V 26w 52w
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
| Αυτοματοποιημένος ρυθμιστής τάσης (AVR): | Βοηθά στη διατήρηση σταθερής τάσης εξόδου στις συνδεδεμένες συσκευές, προστατεύοντάς τις από ζημιές |
85-265Vac/50-60Hz 12V Wifi Router Poe UPS Mini UPS 12V Για Wifi Router Μόντεμ
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Ευρεία συμβατότητα: | Συμβατό με διάφορες συσκευές που απαιτούν ισχύ 12 βολτ, όπως δρομολογητές, μόντεμ, κάμερες παρακολού |
DC Mini Ups 18W 9v Wifi Router Ups με παροχή ισχύος εξόδου POE
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 1 έως 8A |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah 10400mah |
110v 220v Εισερχόμενη τάση DC Mini Ups με POE και χωρητικότητα μπαταρίας 10400mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah 10400mah |
| Κύρια χαρακτηριστικά: | Σύνθετος και ελαφρύς σχεδιασμός, αυτόματη μετάβαση στην ισχύ μπαταρίας, προστασία από υπερφόρτωση, β |
DC Mini Ups 8800mah 9v Router Ups για WiFi Router ρεύμα εξόδου 1A 2A
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Κύρια χαρακτηριστικά: | Σύνθετος και ελαφρύς σχεδιασμός, αυτόματη μετάβαση στην ισχύ μπαταρίας, προστασία από υπερφόρτωση, β |
| Συνήθεις εφαρμογές: | Προσωπικοί υπολογιστές, οθόνες και εξοπλισμός δικτύωσης σπιτιών/μικρών γραφείων, συστήματα ασφαλείας |
Μίνι Υψηλότερες Ηλεκτρική Ενέργεια 110v 220v DC Υψηλότερες Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Η
| Όνομα προϊόντων nameProduct: | μίνι UPS |
|---|---|
| Συνήθεις εφαρμογές: | Προσωπικοί υπολογιστές, οθόνες και εξοπλισμός δικτύωσης σπιτιών/μικρών γραφείων, συστήματα ασφαλείας |
| Τύπος προϊόντος: | Μίνι Υψηλότερες Ηλεκτρική Ενέργεια 110v 220v DC Υψηλότερες Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικές Ηλεκτρικ |
Μίνι UPS POE Πολυλειτουργικό Mini DC Ups 10400mah OEM ODM
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Υποστήριξη: | Μόντεμ, κάμερα CCTV IP, δρομολογητής, διακομιστής, POE |
| FAQ: | Ετικέτα: HKIVI, Αριθμοί μοντέλων: UPS1018, UPS1036, Προέλευση: Κίνα, Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: |
220v 110v εισροή Smart Mini Ups μπαταρία 10000mah με Poe Port 24v 15v
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah-10400mah |
| Πλεονεκτήματα της παράτασης της ζωής της μπαταρίας: | Κατάλληλο για τομείς εφαρμογής όπως εξοπλισμός δικτύου, διακομιστές, βιομηχανικός έλεγχος, αυτοματισ |
DC Mini Ups 12v 9v 0.6a Router Ups για το Modem Δύναμη τροφοδοσίας 10000mah
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου (μέγιστη): | 18W/36W |
| Τεχνολογία: | 220v 110v |
DC1036P Εφεδρική μπαταρία για Mac Mini Ups 10400mah Αδιάλειπτες πηγές ρεύματος
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Ποσότητα/Διέκταση της μπαταρίας: | 2200mAh*4 ((μπαταρία 2200 λιθίου) Ή 2000mAh*4 ((LiFePO4) ((1800mah-2600mah επιλεγμένο) |
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το κατά την φόρτιση, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Πολλαπλή |


