Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ mini up ] αγώνας 322 προϊόντα.
12 Volt Mini Ups Για Wifi Router 8000-10400mah Η τάση εξόδου 5V 9V 12V
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταριών: | 8000-10400mah |
| Μέγεθος: | 190*122*33mm |
Μίνι Υψηλότερες 26w 10400mah 12v DC Μίνι Υψηλότερες Για WiFi Router αδιάκοπη παροχή ρεύματος
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Βάρος: | 0.4kg |
26W έξοδος 18650 Li-Ion Power Mini Ups 5v 2a για κάμερα CCTV
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι UPS για το δρομολογητή wifi |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
DC UPS Μεγάλης χωρητικότητας Mini Ups 8800mah με ισχύ εξόδου 52W 26W
| Ονομασία προϊόντος: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Προϊόν: | HKIVI UPS για δρομολογητή wifi DC mini ups μεγάλης χωρητικότητας μπαταρίας |
| Προηγμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Δυνατότητα κλιμακώσεως, Παράλληλη λειτουργία, Λειτουργία διαχείρισης δικτύου, λειτουργία ECO, Σχεδια |
8000mah-20000mah Μίνι UPS για Modem και Router OEM ODM
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Εξοπλισμός παραγωγής PowerName: | 26W Μίνι Poe Ups |
| FAQ: | Το εμπορικό σήμα αυτού του προϊόντος είναι HKIVI. Οι διαθέσιμοι αριθμοί μοντέλων είναι UPS1026 και U |
Φορητό DC Μίνι UPS Για Wifi Router Smart Μίνι UPS Backup μπαταρίας Πολλαπλή έξοδος online
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C-45 °C, -20 °C-50 °C, -40 °C-60 °C |
Προστασία μικρού κυκλώματος Smart Mini UPS για Wifi Router 9v 12v Smart Mini DC Ups
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Πλεονεκτήματα: | Χρησιμοποιήστε το ενώ φορτίζετε, Εύκολο να μεταφέρετε, Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης 8000-20000mAh |
Μίνι Poe Ups 5V 12V 19V Smart Mini UPS Για κάμερα Wifi Router
| Ονομασία προϊόντος: | Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS |
|---|---|
| υγρασία: | 10%-90% RH |
| FAQ: | Το εμπορικό σήμα αυτού του προϊόντος είναι HKIVI. Οι διαθέσιμοι αριθμοί μοντέλων είναι UPS1026 και U |
Ηλεκτρική τροφοδοσία DC UPS 20000mah MINI Ups 12V POE έξοδος για WiFi δρομολογητή με μπαταρία λιθίου
| Ονομασία του προϊόντος: | μίνι UPS |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8000-20000mah |
UPS1026CP UPS1052C Μίνι UPS 12v Για Wifi Router 26w 52w 14000mah 20000mah 5v 9v 12v
| Ονομασία προϊόντος: | Μίνι UPS 12V |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 8800mah/10400mah/14000mah/20000mah |
| Αποδόσεις: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |


