Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 348 προϊόντα.
Ενεργός BMS Balancer 24s 48s 10a με οθόνη LCD AC90V-265V Παγκόσμιος Lifepo4 Ενεργός Balancer
| Ονομασία προϊόντος: | Εξισορρόπηση μπαταρίας |
|---|---|
| Τύπος: | Ενεργός εξισωτής με οθόνη LCD |
| Αριθμός Χορδών: | 2 έως 24S |
Λιθιοσιδή μπαταρία ενεργός εξισορρόπησης Lipo μπαταρία εξισορρόπηση 2s έως 24s με οθόνη LCD
| Βάρος του δοκιμαστή: | 2 κιλά |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών: | Σίδηρο-λίθιο, κλπ. |
| Ονομασία προϊόντος: | Ενεργός εξισωτής 24s 48s 10a Balancer Lifepo4 16s Bms με οθόνη LCD |
Επεξεργασία επιφάνειας HASL BMS Lifepo4 48v 16s 10-250A ρυθμιζόμενο
| Επικοινωνία: | RS485/RS232/CANbus/BT |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης: | 500A |
| Κατηγορία προϊόντων: | έξυπνο BMS |
Ενιαίο εύρος τάσης 1.5-5V έξυπνο BMS με ενεργό και παθητικό ισοζύγιο 0.6A
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης: | 500A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τριτογενές λίθιο, οξείδιο κοβαλτίου του λιθίου, οξείδιο μαγγανίου του λ |
| Ονομασία προϊόντος: | BMS 16s 48v 200a με εξισορρόπηση Smart BMS Lifepo4 με οθόνη αφής LCD |
100α 200α 300α έξυπνη πλακέτα BMS με ισορροπία για 10-24S λίθιο Li-Ion Lifepo4 μπαταρία
| Ονομασία προϊόντος: | έξυπνο BMS |
|---|---|
| Μέγεθος του πίνακα: | 190mm*105mm*15,6mm |
| Η μπαταρία: | Λιθιοειδές, LTO |
Επεξεργασία επιφάνειας HASL 150A BMS 16S 48V 200A με λειτουργία Bluetooth
| Ενιαίο εύρος τάσης: | 1.5-5V |
|---|---|
| Αριθμός ανίχνευσης θερμοκρασίας: | 3 |
| Συνεχής ροή εκφόρτισης: | 150A |
Μικροσύνδεσμοι Μαύρη ικανότητα εκκίνησης 0.2C ρυθμός εκφόρτισης Σύστημα μετατροπής ενέργειας με μέγιστη τάση συνεχούς ρεύματος 1000V
| Product Name: | ESS PCS-250-T Power Conversion System Isolated Energy Storage Converter |
|---|---|
| Διαχείριση μπαταρίας - ακρίβεια μετάβασης CC/CV: | ±0,5% |
| Εικονική συγχρονική γεννήτρια (VSG): | Παρέχει προσομοίωση αδράνειας (ανάλογος αποσβέσεως: ρυθμιζόμενος 0,5-2,5). |
Πλαίσιο πιστοποίησης συμμόρφωσης Η συμμόρφωση με τον κώδικα δικτύου τροφοδοσίας ηλεκτρικής ενέργειας με πόρους IEEE 2800-2022 που βασίζονται σε μετατροπέα
| Scalable unit design: | 50kW/100kW power blocks |
|---|---|
| Rated Grid Frequency: | 50Hz±2Hz |
| Compliance & Certification Framework - Safety Certification: | UL 9540A (large-scale fire testing) |
Η μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας καμπίνας BESS DC με βελτιωμένη προστασία διαμερίσματος
| Ικανότητα κυττάρων: | 314Ah |
|---|---|
| Συνδυαστική λειτουργία: | 2*6P416S |
| Εκτιμημένη ενέργεια: | 50150,96 kWh |
Συσκευή BESS διασύνδεσης 5015,96 kWh ονομαστική ενέργεια Τρόπος ελέγχου θερμοκρασίας ψύξης υγρού για έλεγχο τάσης και συχνότητας
| Energy Management System: | AI-powered optimization |
|---|---|
| πρότυπο: | GB/T36276 |
| Rated Energy: | 5015.96kWh |


